b5f656ae72a9bbad9f437cf92bfe04d0.jpg
9a3fb700a57a3ab66836aaa3a796cda4.jpg
26ea477dd1af49e952367772dcf9222b.jpg
d1d3bff037e761f93f7f1ddd793d5be3.jpg
Grand Prix Województwa

Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego

(0 głosów)
Napisał 
on 16/09/2016

Regulamin / Klasyfikacja Open kobiet / Klasyfikacja Open mężczyzn

 

Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego składa się z cyklu 12 biegów, które rozpoczynają się z początkiem wiosny, a kończą  późną jesienią. Cykl biegowy organizowany jest nieprzerwanie od 2012 roku na terenie województwa Kujawsko – Pomorskiego i z roku na rok cieszy się co raz większym zainteresowaniem zarówno wśród biegaczy jak również wśród osób zaangażowanych w promocję aktywności fizycznej.

W Grand Prix Województwa corocznie startuje około 5 tysięcy osób. Do tej liczby należy doliczyć rodziny i przyjaciół, którzy razem z biegaczami przybywają na zawody, a także szerokie grono wolontariuszy i kibiców.

Głównym organizatorem Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego jest Stowarzyszenie Zdrowo Zabiegani. Stowarzyszenie jest platformą integrującą ludzi, dla których bieganie i zdrowe odżywianie jest motywacją i równocześnie inspiracją do zaangażowania w działalność promującą zdrowy styl życia w dzisiejszym, zabieganym świecie. Wspierają prozdrowotne inicjatywy oraz zaangażują społeczność lokalną w promowanie i naukę zdrowego stylu życia od najmłodszych lat.

Misją stowarzyszenia Zdrowo Zabiegani jest promocja zdrowego stylu życia w oparciu o aktywność fizyczną i zwiększenie świadomości społecznej dotyczącej wpływu żywienia na zdrowie. W przygotowanie Grand Prix włączają się aktywnie Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” Gniewkowo, które jest organizatorem biegu finałowego i dekoracji zwycięzców cyklu, Sejmik Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Departament Promocji Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego

Inicjatywie Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego patronują Wojewoda Kujawsko – Pomorski, Sejmik Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Departament Promocji, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego. Natomiast od 2015 r patronem medialnym jest Gazeta Pomorska.

Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego wspiera również Krajowa Spółka Cukrowa SA.

 

Zdrowo Zabiegani

Facebook GP

            Znalezione obrazy dla zapytania logo mpo toruń 2017     Znalezione obrazy dla zapytania logo word toruńZnalezione obrazy dla zapytania edf LOGO torunZnalezione obrazy dla zapytania INOFAMA LOGOZnalezione obrazy dla zapytania SOLINO LOGO