b5f656ae72a9bbad9f437cf92bfe04d0.jpg
9a3fb700a57a3ab66836aaa3a796cda4.jpg
26ea477dd1af49e952367772dcf9222b.jpg
d1d3bff037e761f93f7f1ddd793d5be3.jpg
Klasyfikacja drużynowa

Klasyfikacja drużynowa

(0 głosów)
Napisał 
on 03/07/2017

FINAŁ GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO W BIEGACH DŁUGODYSTANSOWYCH 2017

 

 

 

Miejsce M-ce Nazwisko i imię L. b. Średnia Czas drużyny
1 1 Poczwardowski Kamil 8 00:33:23 00:35:25
GKS FABIANKI 2 WIŚNIEWSKI PIOTR 11 00:35:04  
  3 Górczyński Zbigniew 8 00:36:04  
  5 DZIĘGIEL ANDŻELIKA 8 00:37:08  
  4 SZTOLCMAN PIOTR 8 00:36:47  
  6 POKORA RAFAŁ 9 00:38:02  
  7 BLACHOWSKA ANNA 7 00:41:24  
  8 WITCZAK OLA 12 00:47:07  
           
           
2 1 WILIGALSKI BARTOSZ 11 00:33:47 00:36:00
KM TRUCHCIK ŁUBIANKA 2 TOMASZEWSKI MACIEJ 8 00:34:20  
  3 KALATA ŁUKASZ 8 00:36:04  
  5 SURMACEWICZ PAULINA 8 00:39:50  
  4 SOWA WOJCIECH 10 00:37:58  
  6 LIS PIOTR 9 00:41:15  
  7 PROJS TOMASZ 8 00:43:33  
  8 LEWANDOWSKA MARLENA 7 00:43:56  
           
           
3 1 ORCHOLSKI WITOLD 8 00:36:56 00:37:45
T.S. OPATRUNKI TORUŃ 2 ARSENIUK ANNA 7 00:37:24  
  3 LEWANDOWSKI RADOSŁAW 8 00:38:09  
  4 KMIECIAK ROBERT 10 00:38:32  
  5 GÓRALSKI KRZYSZTOF 7 00:41:20  
  6 CHMURZYŃSKI JÓZEF 7 00:42:16  
  7 TYBUSZEWSKI JANUSZ 10 00:54:20  
4 1 GRALAK MARCIN 12 00:37:06 00:38:45
T.G.SOKÓŁ GNIEWKOWO 2 MOKRZYCKI RAFAŁ 7 00:37:12  
  3 KUBIAK TOMASZ 10 00:38:19  
  5 SZCZUTKOWSKA JUSTYNA 7 00:42:22  
  4 BASA JACEK 8 00:39:47  
  6 TOMASIK PIOTR 11 00:43:28  
  7 ROSZAK ZBIGNIEW 10 00:44:26  
  8 BANASZAK ADAM 8 00:46:38  
  9 MACIEJEWSKI ZBIGNIEW 7 00:48:34  
  10 LEWANDOWSKA MAŁGORZATA 9 00:52:04  
  11 DŁONIAK EDMUND 9 00:54:13  
  12 OLSZEWSKI RAFAŁ 12 01:02:27  
  13 OLSZEWSKA EWA 12 01:05:50  
           
           
5 1 JAGIEŁA JAROSŁAW 9 00:36:34 00:39:10
TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 2 MACZYŃSKI GRZEGORZ 9 00:36:59  
  3 HOŁTYN PATRYK 7 00:40:14  
  4 GURNA JOLANTA 12 00:42:51  
  5 TRZCIŃSKI FRANCISZEK 8 00:43:35  
  6 LENC JANUSZ 7 01:00:50  
           
           
6 1 FRĄCZYK JAROSŁAW 9 00:42:04 00:43:55
PARKRUN TORUŃ 2 MALICKA-ZACNIEWSKA AGATA 9 00:42:07  
  3 DZIEŁAK ANDRZEJ 7 00:44:54  
  4 KUNICKI TOMASZ 7 00:46:36  
  5 RATOWSKI RAFAŁ 7 00:48:13  
  6 KACZOROWSKA ANNA 8 00:52:05  
           
           
7 1 NADOLNY PIOTR 8 00:41:13 00:44:48
KUJAWSKO-POMORSKIE.PL 2 CISKI PRZEMYSŁAW 8 00:45:10  
  3 KŁODZIŃSKI KAROL 7 00:45:55  
  5 DĄBROWSKA KAROLINA 8 00:46:54  
  4 SOBKOWIAK OLGIERD 8 00:46:50  
  6 CIESIELSKI TOMASZ 7 00:48:51  
  7 WIERSKI JAROSŁAW 8 00:53:49  

 

Zobacz całość: KLIK

 

Poprzednie klasyfikacje:

Bieg św. Huberta: KLIK

Lipnowski Bieg Uliczny/ Półmaraton Lipnowski: KLIK

Bieg Szlakiem Trzech Wież: KLIK

Bieg Nowalijkowy: KLIK

Dziesiątka Unisławska/Półmaraton Unisławski KLIK

Zdrowo Zabiegani

Facebook GP