b5f656ae72a9bbad9f437cf92bfe04d0.jpg
9a3fb700a57a3ab66836aaa3a796cda4.jpg
26ea477dd1af49e952367772dcf9222b.jpg
d1d3bff037e761f93f7f1ddd793d5be3.jpg
Klasyfikacja drużynowa

Klasyfikacja drużynowa

(0 głosów)
Napisał 
on 03/07/2017

FINAŁ GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO W BIEGACH DŁUGODYSTANSOWYCH 2017

 

 

 

Miejsce M-ce Nazwisko i imię L. b. Średnia Czas drużyny
1 1 Poczwardowski Kamil 8 00:33:23 00:35:25
GKS FABIANKI 2 WIŚNIEWSKI PIOTR 11 00:35:04  
  3 Górczyński Zbigniew 8 00:36:04  
  5 DZIĘGIEL ANDŻELIKA 8 00:37:08  
  4 SZTOLCMAN PIOTR 8 00:36:47  
  6 POKORA RAFAŁ 9 00:38:02  
  7 BLACHOWSKA ANNA 7 00:41:24  
  8 WITCZAK OLA 12 00:47:07  
           
           
2 1 WILIGALSKI BARTOSZ 11 00:33:47 00:36:00
KM TRUCHCIK ŁUBIANKA 2 TOMASZEWSKI MACIEJ 8 00:34:20  
  3 KALATA ŁUKASZ 8 00:36:04  
  5 SURMACEWICZ PAULINA 8 00:39:50  
  4 SOWA WOJCIECH 10 00:37:58  
  6 LIS PIOTR 9 00:41:15  
  7 PROJS TOMASZ 8 00:43:33  
  8 LEWANDOWSKA MARLENA 7 00:43:56  
           
           
3 1 ORCHOLSKI WITOLD 8 00:36:56 00:37:45
T.S. OPATRUNKI TORUŃ 2 ARSENIUK ANNA 7 00:37:24  
  3 LEWANDOWSKI RADOSŁAW 8 00:38:09  
  4 KMIECIAK ROBERT 10 00:38:32  
  5 GÓRALSKI KRZYSZTOF 7 00:41:20  
  6 CHMURZYŃSKI JÓZEF 7 00:42:16  
  7 TYBUSZEWSKI JANUSZ 10 00:54:20  
4 1 GRALAK MARCIN 12 00:37:06 00:38:45
T.G.SOKÓŁ GNIEWKOWO 2 MOKRZYCKI RAFAŁ 7 00:37:12  
  3 KUBIAK TOMASZ 10 00:38:19  
  5 SZCZUTKOWSKA JUSTYNA 7 00:42:22  
  4 BASA JACEK 8 00:39:47  
  6 TOMASIK PIOTR 11 00:43:28  
  7 ROSZAK ZBIGNIEW 10 00:44:26  
  8 BANASZAK ADAM 8 00:46:38  
  9 MACIEJEWSKI ZBIGNIEW 7 00:48:34  
  10 LEWANDOWSKA MAŁGORZATA 9 00:52:04  
  11 DŁONIAK EDMUND 9 00:54:13  
  12 OLSZEWSKI RAFAŁ 12 01:02:27  
  13 OLSZEWSKA EWA 12 01:05:50  
           
           
5 1 JAGIEŁA JAROSŁAW 9 00:36:34 00:39:10
TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 2 MACZYŃSKI GRZEGORZ 9 00:36:59  
  3 HOŁTYN PATRYK 7 00:40:14  
  4 GURNA JOLANTA 12 00:42:51  
  5 TRZCIŃSKI FRANCISZEK 8 00:43:35  
  6 LENC JANUSZ 7 01:00:50  
           
           
6 1 FRĄCZYK JAROSŁAW 9 00:42:04 00:43:55
PARKRUN TORUŃ 2 MALICKA-ZACNIEWSKA AGATA 9 00:42:07  
  3 DZIEŁAK ANDRZEJ 7 00:44:54  
  4 KUNICKI TOMASZ 7 00:46:36  
  5 RATOWSKI RAFAŁ 7 00:48:13  
  6 KACZOROWSKA ANNA 8 00:52:05  
           
           
7 1 NADOLNY PIOTR 8 00:41:13 00:44:48
KUJAWSKO-POMORSKIE.PL 2 CISKI PRZEMYSŁAW 8 00:45:10  
  3 KŁODZIŃSKI KAROL 7 00:45:55  
  5 DĄBROWSKA KAROLINA 8 00:46:54  
  4 SOBKOWIAK OLGIERD 8 00:46:50  
  6 CIESIELSKI TOMASZ 7 00:48:51  
  7 WIERSKI JAROSŁAW 8 00:53:49  

 

Zobacz całość: KLIK

 

Poprzednie klasyfikacje:

Bieg św. Huberta: KLIK

Lipnowski Bieg Uliczny/ Półmaraton Lipnowski: KLIK

Bieg Szlakiem Trzech Wież: KLIK

Bieg Nowalijkowy: KLIK

Dziesiątka Unisławska/Półmaraton Unisławski KLIK

Zdrowo Zabiegani

Facebook GP

            Znalezione obrazy dla zapytania logo mpo toruń 2017     Znalezione obrazy dla zapytania logo word toruńZnalezione obrazy dla zapytania edf LOGO torunZnalezione obrazy dla zapytania INOFAMA LOGOZnalezione obrazy dla zapytania SOLINO LOGO