b5f656ae72a9bbad9f437cf92bfe04d0.jpg
9a3fb700a57a3ab66836aaa3a796cda4.jpg
26ea477dd1af49e952367772dcf9222b.jpg
d1d3bff037e761f93f7f1ddd793d5be3.jpg
Klasyfikacja OPEN mężczyzn

Klasyfikacja OPEN mężczyzn

(0 głosów)
Napisał 
on 09/06/2017

FINAŁ GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO W BIEGACH DŁUGODYSTANSOWYCH 2017

 

 

 

M-ce Nazwisko i imię Kat. Klub L. b. Średnia
1 KLEDZIK ZBIGNIEW M18 - 10 00:33:00
2 Poczwardowski Kamil M30 GKS FABIANKI 8 00:33:23
3 KŁOPOTEK DAMIAN M30 PACKMAN TEAM 7 00:33:25
4 WILIGALSKI BARTOSZ M18 KM TRUCHCIK ŁUBIANKA 11 00:33:47
5 KRYSKE BARTOSZ M30 - 8 00:34:19
6 TOMASZEWSKI MACIEJ M18 KM TRUCHCIK ŁUBIANKA 8 00:34:20
7 WIŚNIEWSKI PIOTR M30 GKS FABIANKI 11 00:35:04
8 WALENDZIAK KLAUDIUSZ M40 PACKMAN TEAM 8 00:35:10
9 Górczyński Zbigniew M18 GKS FABIANKI 8 00:36:04
10 KALATA ŁUKASZ M30 KM TRUCHCIK ŁUBIANKA 8 00:36:04
11 ŚWIDEREK WOJCIECH M30 - 7 00:36:08
12 JAGIEŁA JAROSŁAW M40 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 9 00:36:34
13 SZTOLCMAN PIOTR M18 GKS FABIANKI 8 00:36:47
14 ORCHOLSKI WITOLD M40 T.S. OPATRUNKI TORUŃ 8 00:36:56
15 MACZYŃSKI GRZEGORZ M50 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 9 00:36:59
16 GRALAK MARCIN M30 T.G.SOKÓŁ GNIEWKOWO 12 00:37:06
17 MOKRZYCKI RAFAŁ M40 T.G.SOKÓŁ GNIEWKOWO 7 00:37:12
18 SENGER MICHAŁ M30 - 7 00:37:49
19 SOWA WOJCIECH M40 KM TRUCHCIK ŁUBIANKA 10 00:37:58
20 POKORA RAFAŁ M40 GKS FABIANKI 9 00:38:02
21 LEWANDOWSKI RADOSŁAW M18 T.S. OPATRUNKI TORUŃ 8 00:38:09
22 KUBIAK TOMASZ M40 T.G.SOKÓŁ GNIEWKOWO 10 00:38:19
23 KMIECIAK ROBERT M30 T.S. OPATRUNKI TORUŃ 10 00:38:32
24 CZUK MAREK M60 - 9 00:38:35
25 KACZMARCZYK SEWERYN M30 - 9 00:38:53
26 BASA JACEK M40 T.G.SOKÓŁ GNIEWKOWO 8 00:39:47
27 KORNET PRZEMYSŁAW M30 - 7 00:39:51
28 HOŁTYN PATRYK M18 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 7 00:40:14
29 OLSZEWSKI ADAM M50 - 8 00:40:56
30 NADOLNY PIOTR M40 KUJAWSKO-POMORSKIE.PL 8 00:41:13
31 LIS PIOTR M30 KM TRUCHCIK ŁUBIANKA 9 00:41:15
32 GÓRALSKI KRZYSZTOF M50 T.S. OPATRUNKI TORUŃ 7 00:41:20
33 NOWAKOWSKI JERZY M40 - 11 00:41:22
34 BANACH TOMASZ M30 - 8 00:41:30
35 JABŁOŃSKI JAROSŁAW M40 - 8 00:41:34
36 BODNAR JAN M60 - 8 00:41:36
37 Gapiński Łukasz M30 - 7 00:41:59
38 FRĄCZYK JAROSŁAW M40 PARKRUN TORUŃ 9 00:42:04
39 CHMURZYŃSKI JÓZEF M40 T.S. OPATRUNKI TORUŃ 7 00:42:16
40 MARCHEWKA MAREK M40 - 7 00:42:24
41 STACHOWSKI JAROSŁAW M40 - 8 00:43:00
42 WIERZBOWSKI PIOTR M30 - 8 00:43:00
43 TOMASIK PIOTR M30 T.G.SOKÓŁ GNIEWKOWO 11 00:43:28
44 PROJS TOMASZ M50 KM TRUCHCIK ŁUBIANKA 8 00:43:33
45 TRZCIŃSKI FRANCISZEK M50 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 8 00:43:35
46 ŚWIERCZYŃSKI RAFAŁ M40 - 7 00:43:46
47 SIEMIENIECKI DARIUSZ M40 - 8 00:43:49
48 WROTEK ARTUR M40 - 7 00:43:54
49 ROSZAK ZBIGNIEW M18 T.G.SOKÓŁ GNIEWKOWO 10 00:44:26
50 POPEK MACIEJ M40 - 11 00:44:37
51 HENDRZAK SYLWESTER M30 - 8 00:44:48
52 DZIEŁAK ANDRZEJ M40 PARKRUN TORUŃ 7 00:44:54
53 CISKI PRZEMYSŁAW M30 KUJAWSKO-POMORSKIE.PL 8 00:45:10
54 BIELEC ADAM M18 - 10 00:45:15
55 AUGUSTYNOWICZ PIOTR M40 - 7 00:45:16
56 SADECKI ŁUKASZ M30 - 9 00:45:39
57 DRAPIEWSKI MIROSŁAW M30 - 8 00:45:48
58 CISKI ZBIGNIEW M50 - 9 00:45:51
59 KŁODZIŃSKI KAROL M40 KUJAWSKO-POMORSKIE.PL 7 00:45:55
60 LUZAK MIROSŁAW M50 - 9 00:46:14
61 KUNICKI TOMASZ M30 PARKRUN TORUŃ 7 00:46:36
62 BANASZAK ADAM M40 T.G.SOKÓŁ GNIEWKOWO 8 00:46:38
63 BOJAKOWSKI TOMASZ M40 - 8 00:46:46
64 SOBKOWIAK OLGIERD M30 KUJAWSKO-POMORSKIE.PL 8 00:46:50
65 DYCZKO ADAM M50 - 11 00:47:05
66 STOLARSKI JANUSZ M60 - 12 00:47:06
67 BOGDAN WACŁAW M40 - 10 00:47:16
68 NIECIECKI WOJTEK M30 - 7 00:47:33
69 ZAWIASIŃSKI BARTŁOMIEJ M18 - 7 00:47:40
70 BRZÓSKIEWICZ PRZEMYSŁAW M30 - 7 00:47:41
71 PIWOŃSKI ROBERT M40 - 10 00:48:02
72 RATOWSKI RAFAŁ M40 PARKRUN TORUŃ 7 00:48:13
73 ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW M50 - 10 00:48:22
74 MACIEJEWSKI ZBIGNIEW M50 T.G.SOKÓŁ GNIEWKOWO 7 00:48:34
75 LEWANDOWSKI WŁADYSŁAW M60 - 8 00:48:39
76 POSADZY KAROL M40 - 11 00:48:40
77 Ślósarek Piotr Leszek M60 - 7 00:48:47
78 CIESIELSKI TOMASZ M18 KUJAWSKO-POMORSKIE.PL 7 00:48:51
79 LIPIŃSKI ARTUR M30 - 7 00:48:52
80 WIŚNIEWSKI DARIUSZ M50 - 8 00:49:44
81 JETTER PIOTR M40 - 8 00:49:53
82 RASMUS REMIGIUSZ M30 - 9 00:50:01
83 GODZIUK ROMAN M50 - 7 00:50:13
84 PILARSKI MAREK M50 - 7 00:51:18
85 MAJEWSKI WIESŁAW M50 - 10 00:51:34
86 GILEWSKI BŁAŻEJ M30 - 7 00:52:11
87 LEŚNIEWSKI KAZIMIERZ M70 - 7 00:52:59
88 WIŚNIEWSKI WŁODZIMIERZ M50 - 9 00:53:15
89 WIERSKI JAROSŁAW M40 KUJAWSKO-POMORSKIE.PL 8 00:53:49
90 DĘBSKI JAN M60 - 8 00:54:05
91 GRAPATYN PIOTR M40 - 7 00:54:12
92 DŁONIAK EDMUND M70 T.G.SOKÓŁ GNIEWKOWO 9 00:54:13
93 TYBUSZEWSKI JANUSZ M60 T.S. OPATRUNKI TORUŃ 10 00:54:20
94 BRZYKCY BARTLOMIEJ M40 - 9 00:56:14
95 KIEDRZYŃSKI ARKADIUSZ M40 - 7 00:56:19
96 GIERACH KRZYSZTOF M60 - 7 00:58:49
97 LENC JANUSZ M60 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 7 01:00:50
98 OLSZEWSKI RAFAŁ M30 T.G.SOKÓŁ GNIEWKOWO 12 01:02:27
99 GOLA GRZEGORZ M40 - 9 01:03:03
100 KOSIŁO TADEUSZ M50 - 7 01:13:55
NS 1 Chupka Konrad M16 GKS FABIANKI 8 00:40:14
NS 2 SADOWSKI KACPER M16 GKS FABIANKI 8 00:45:46
NS 3 WROTEK JAKUB M16+ - 7 00:55:24
NS 4 NOWICKI JAROSŁAW M30 GKS FABIANKI 7 00:42:12
NS 5 MARCHLEWICZ DAWID M30 - 7 00:51:11
NS 6 BIAŁKA PIOTR M40 - 7 01:03:14

 

 

 ZOBACZ CAŁOŚĆ:

OPEN

KATEGORIE

 

POPRZEDNIE KLASYFIKACJE:

Bieg św. Huberta: KLIK

Bieg Uliczny/Półmaraton Lipnowski: KLIK

Bieg Szlakiem Trzech Wież: KLIK

Wąbrzeska Dziesiątka: KLIK

Bieg Nowalijkowy: KLIK

Dziesiątka Unisławska/Półmaraton Unisławski: KLIK

Memoriał im. Czesława Wasielewskiego w Brześciu Kujawskim: KLIK

 

Zdrowo Zabiegani

Facebook GP

            Znalezione obrazy dla zapytania logo mpo toruń 2017     Znalezione obrazy dla zapytania logo word toruńZnalezione obrazy dla zapytania edf LOGO torunZnalezione obrazy dla zapytania INOFAMA LOGOZnalezione obrazy dla zapytania SOLINO LOGO