b5f656ae72a9bbad9f437cf92bfe04d0.jpg
9a3fb700a57a3ab66836aaa3a796cda4.jpg
26ea477dd1af49e952367772dcf9222b.jpg
d1d3bff037e761f93f7f1ddd793d5be3.jpg
Klasyfikacja OPEN mężczyzn

Klasyfikacja OPEN mężczyzn

(0 głosów)
Napisał 
on 09/06/2017

FINAŁ GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO W BIEGACH DŁUGODYSTANSOWYCH 2017

 

 

 

M-ce Nazwisko i imię Kat. Klub L. b. Średnia
1 KLEDZIK ZBIGNIEW M18 - 10 00:33:00
2 Poczwardowski Kamil M30 GKS FABIANKI 8 00:33:23
3 KŁOPOTEK DAMIAN M30 PACKMAN TEAM 7 00:33:25
4 WILIGALSKI BARTOSZ M18 KM TRUCHCIK ŁUBIANKA 11 00:33:47
5 KRYSKE BARTOSZ M30 - 8 00:34:19
6 TOMASZEWSKI MACIEJ M18 KM TRUCHCIK ŁUBIANKA 8 00:34:20
7 WIŚNIEWSKI PIOTR M30 GKS FABIANKI 11 00:35:04
8 WALENDZIAK KLAUDIUSZ M40 PACKMAN TEAM 8 00:35:10
9 Górczyński Zbigniew M18 GKS FABIANKI 8 00:36:04
10 KALATA ŁUKASZ M30 KM TRUCHCIK ŁUBIANKA 8 00:36:04
11 ŚWIDEREK WOJCIECH M30 - 7 00:36:08
12 JAGIEŁA JAROSŁAW M40 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 9 00:36:34
13 SZTOLCMAN PIOTR M18 GKS FABIANKI 8 00:36:47
14 ORCHOLSKI WITOLD M40 T.S. OPATRUNKI TORUŃ 8 00:36:56
15 MACZYŃSKI GRZEGORZ M50 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 9 00:36:59
16 GRALAK MARCIN M30 T.G.SOKÓŁ GNIEWKOWO 12 00:37:06
17 MOKRZYCKI RAFAŁ M40 T.G.SOKÓŁ GNIEWKOWO 7 00:37:12
18 SENGER MICHAŁ M30 - 7 00:37:49
19 SOWA WOJCIECH M40 KM TRUCHCIK ŁUBIANKA 10 00:37:58
20 POKORA RAFAŁ M40 GKS FABIANKI 9 00:38:02
21 LEWANDOWSKI RADOSŁAW M18 T.S. OPATRUNKI TORUŃ 8 00:38:09
22 KUBIAK TOMASZ M40 T.G.SOKÓŁ GNIEWKOWO 10 00:38:19
23 KMIECIAK ROBERT M30 T.S. OPATRUNKI TORUŃ 10 00:38:32
24 CZUK MAREK M60 - 9 00:38:35
25 KACZMARCZYK SEWERYN M30 - 9 00:38:53
26 BASA JACEK M40 T.G.SOKÓŁ GNIEWKOWO 8 00:39:47
27 KORNET PRZEMYSŁAW M30 - 7 00:39:51
28 HOŁTYN PATRYK M18 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 7 00:40:14
29 OLSZEWSKI ADAM M50 - 8 00:40:56
30 NADOLNY PIOTR M40 KUJAWSKO-POMORSKIE.PL 8 00:41:13
31 LIS PIOTR M30 KM TRUCHCIK ŁUBIANKA 9 00:41:15
32 GÓRALSKI KRZYSZTOF M50 T.S. OPATRUNKI TORUŃ 7 00:41:20
33 NOWAKOWSKI JERZY M40 - 11 00:41:22
34 BANACH TOMASZ M30 - 8 00:41:30
35 JABŁOŃSKI JAROSŁAW M40 - 8 00:41:34
36 BODNAR JAN M60 - 8 00:41:36
37 Gapiński Łukasz M30 - 7 00:41:59
38 FRĄCZYK JAROSŁAW M40 PARKRUN TORUŃ 9 00:42:04
39 CHMURZYŃSKI JÓZEF M40 T.S. OPATRUNKI TORUŃ 7 00:42:16
40 MARCHEWKA MAREK M40 - 7 00:42:24
41 STACHOWSKI JAROSŁAW M40 - 8 00:43:00
42 WIERZBOWSKI PIOTR M30 - 8 00:43:00
43 TOMASIK PIOTR M30 T.G.SOKÓŁ GNIEWKOWO 11 00:43:28
44 PROJS TOMASZ M50 KM TRUCHCIK ŁUBIANKA 8 00:43:33
45 TRZCIŃSKI FRANCISZEK M50 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 8 00:43:35
46 ŚWIERCZYŃSKI RAFAŁ M40 - 7 00:43:46
47 SIEMIENIECKI DARIUSZ M40 - 8 00:43:49
48 WROTEK ARTUR M40 - 7 00:43:54
49 ROSZAK ZBIGNIEW M18 T.G.SOKÓŁ GNIEWKOWO 10 00:44:26
50 POPEK MACIEJ M40 - 11 00:44:37
51 HENDRZAK SYLWESTER M30 - 8 00:44:48
52 DZIEŁAK ANDRZEJ M40 PARKRUN TORUŃ 7 00:44:54
53 CISKI PRZEMYSŁAW M30 KUJAWSKO-POMORSKIE.PL 8 00:45:10
54 BIELEC ADAM M18 - 10 00:45:15
55 AUGUSTYNOWICZ PIOTR M40 - 7 00:45:16
56 SADECKI ŁUKASZ M30 - 9 00:45:39
57 DRAPIEWSKI MIROSŁAW M30 - 8 00:45:48
58 CISKI ZBIGNIEW M50 - 9 00:45:51
59 KŁODZIŃSKI KAROL M40 KUJAWSKO-POMORSKIE.PL 7 00:45:55
60 LUZAK MIROSŁAW M50 - 9 00:46:14
61 KUNICKI TOMASZ M30 PARKRUN TORUŃ 7 00:46:36
62 BANASZAK ADAM M40 T.G.SOKÓŁ GNIEWKOWO 8 00:46:38
63 BOJAKOWSKI TOMASZ M40 - 8 00:46:46
64 SOBKOWIAK OLGIERD M30 KUJAWSKO-POMORSKIE.PL 8 00:46:50
65 DYCZKO ADAM M50 - 11 00:47:05
66 STOLARSKI JANUSZ M60 - 12 00:47:06
67 BOGDAN WACŁAW M40 - 10 00:47:16
68 NIECIECKI WOJTEK M30 - 7 00:47:33
69 ZAWIASIŃSKI BARTŁOMIEJ M18 - 7 00:47:40
70 BRZÓSKIEWICZ PRZEMYSŁAW M30 - 7 00:47:41
71 PIWOŃSKI ROBERT M40 - 10 00:48:02
72 RATOWSKI RAFAŁ M40 PARKRUN TORUŃ 7 00:48:13
73 ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW M50 - 10 00:48:22
74 MACIEJEWSKI ZBIGNIEW M50 T.G.SOKÓŁ GNIEWKOWO 7 00:48:34
75 LEWANDOWSKI WŁADYSŁAW M60 - 8 00:48:39
76 POSADZY KAROL M40 - 11 00:48:40
77 Ślósarek Piotr Leszek M60 - 7 00:48:47
78 CIESIELSKI TOMASZ M18 KUJAWSKO-POMORSKIE.PL 7 00:48:51
79 LIPIŃSKI ARTUR M30 - 7 00:48:52
80 WIŚNIEWSKI DARIUSZ M50 - 8 00:49:44
81 JETTER PIOTR M40 - 8 00:49:53
82 RASMUS REMIGIUSZ M30 - 9 00:50:01
83 GODZIUK ROMAN M50 - 7 00:50:13
84 PILARSKI MAREK M50 - 7 00:51:18
85 MAJEWSKI WIESŁAW M50 - 10 00:51:34
86 GILEWSKI BŁAŻEJ M30 - 7 00:52:11
87 LEŚNIEWSKI KAZIMIERZ M70 - 7 00:52:59
88 WIŚNIEWSKI WŁODZIMIERZ M50 - 9 00:53:15
89 WIERSKI JAROSŁAW M40 KUJAWSKO-POMORSKIE.PL 8 00:53:49
90 DĘBSKI JAN M60 - 8 00:54:05
91 GRAPATYN PIOTR M40 - 7 00:54:12
92 DŁONIAK EDMUND M70 T.G.SOKÓŁ GNIEWKOWO 9 00:54:13
93 TYBUSZEWSKI JANUSZ M60 T.S. OPATRUNKI TORUŃ 10 00:54:20
94 BRZYKCY BARTLOMIEJ M40 - 9 00:56:14
95 KIEDRZYŃSKI ARKADIUSZ M40 - 7 00:56:19
96 GIERACH KRZYSZTOF M60 - 7 00:58:49
97 LENC JANUSZ M60 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 7 01:00:50
98 OLSZEWSKI RAFAŁ M30 T.G.SOKÓŁ GNIEWKOWO 12 01:02:27
99 GOLA GRZEGORZ M40 - 9 01:03:03
100 KOSIŁO TADEUSZ M50 - 7 01:13:55
NS 1 Chupka Konrad M16 GKS FABIANKI 8 00:40:14
NS 2 SADOWSKI KACPER M16 GKS FABIANKI 8 00:45:46
NS 3 WROTEK JAKUB M16+ - 7 00:55:24
NS 4 NOWICKI JAROSŁAW M30 GKS FABIANKI 7 00:42:12
NS 5 MARCHLEWICZ DAWID M30 - 7 00:51:11
NS 6 BIAŁKA PIOTR M40 - 7 01:03:14

 

 

 ZOBACZ CAŁOŚĆ:

OPEN

KATEGORIE

 

POPRZEDNIE KLASYFIKACJE:

Bieg św. Huberta: KLIK

Bieg Uliczny/Półmaraton Lipnowski: KLIK

Bieg Szlakiem Trzech Wież: KLIK

Wąbrzeska Dziesiątka: KLIK

Bieg Nowalijkowy: KLIK

Dziesiątka Unisławska/Półmaraton Unisławski: KLIK

Memoriał im. Czesława Wasielewskiego w Brześciu Kujawskim: KLIK

 

Zdrowo Zabiegani

Facebook GP