b5f656ae72a9bbad9f437cf92bfe04d0.jpg
9a3fb700a57a3ab66836aaa3a796cda4.jpg
26ea477dd1af49e952367772dcf9222b.jpg
d1d3bff037e761f93f7f1ddd793d5be3.jpg
Klasyfikacja OPEN mężczyzn

Klasyfikacja OPEN mężczyzn

(0 głosów)
Napisał 
on 09/06/2017

Klasyfikacja Open mężczyzn po biegach w Unisławiu

M-ce Nazwisko i imię Kat wiek. Klub L. b. Średnia
1 KLEDZIK ZBIGNIEW M18 WALECZNE SERCE 5 00:33:19
2 WILIGALSKI BARTOSZ M18 KM TRUCHCIK ŁUBIANKA 5 00:33:46
3 Poczwardowski Kamil M30 GKS FABIANKI 3 00:33:47
4 TOMASZEWSKI MACIEJ M18 KM TRUCHCIK ŁUBIANKA 4 00:34:20
5 KRYSKE BARTOSZ M30 SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 4 00:34:36
6 WIŚNIEWSKI PIOTR M30 GKS FABIANKI 6 00:34:36
7 WALENDZIAK KLAUDIUSZ M40 PACKMAN TEAM 4 00:35:15
8 ZIÓŁKOWSKI MARIUSZ M30 PACKMAN TEAM 3 00:35:23
9 KALATA ŁUKASZ M30 KM TRUCHCIK ŁUBIANKA 4 00:36:07
10 ŚWIDEREK WOJCIECH M30 ZESPÓŁ SZKÓŁ W DOBRZEJEWICACH 3 00:36:30
11 JAGIEŁA JAROSŁAW M40 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 5 00:36:39
12 MACZYŃSKI GRZEGORZ M50 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 5 00:36:39
13 Górczyński Zbigniew M18 GKS FABIANKI 3 00:36:59
14 SZTOLCMAN PIOTR M18 GKS FABIANKI 3 00:37:04
15 GRALAK MARCIN M30 T.G.SOKÓŁ GNIEWKOWO 6 00:37:05
16 MOKRZYCKI RAFAŁ M40 T.G.SOKÓŁ GNIEWKOWO 4 00:37:07
17 KRYSKE MARIUSZ M30 SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 4 00:37:17
18 LEWANDOWSKI RADOSŁAW M18 T.S. OPATRUNKI TORUŃ 4 00:37:31
19 POKORA RAFAŁ M40 GKS FABIANKI 4 00:37:40
20 SOWA WOJCIECH M40 KM TRUCHCIK ŁUBIANKA 5 00:37:44
21 STACHOWICZ WIESŁAW M40 BRZOZA BIEGA 4 00:37:50
22 KMIECIAK ROBERT M30 T.S. OPATRUNKI TORUŃ 6 00:38:08
23 KALIN WŁADYSŁAW M30 brak 3 00:38:36
24 KACZMARCZYK SEWERYN M30 ANIRO RUN TEAM 6 00:38:50
25 CZUK MAREK M60 brak 4 00:38:53
26 RUMIŃSKI ARKADIUSZ M18 NADAKTYWNI TORUŃ 4 00:38:56
27 KUBIAK TOMASZ M40 T.G.SOKÓŁ GNIEWKOWO 5 00:39:06
28 BASA JACEK M40 T.G.SOKÓŁ GNIEWKOWO 4 00:39:28
29 HOŁTYN PATRYK M18 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 3 00:40:01
30 GÓRALSKI KRZYSZTOF M50 TS OPATRUNKI  3 00:40:53
31 LIS PIOTR M30 KM TRUCHCIK ŁUBIANKA 4 00:40:53
32 JABŁOŃSKI JAROSŁAW M40 CIECHOCINEK BIEGA 5 00:40:54
33 BODNAR JAN M60 brak 5 00:40:56
34 ORCHOLSKI WITOLD M40 TS OPATRUNKI  3 00:40:57
35 NOWAKOWSKI JERZY M40 brak 6 00:41:10
36 OLSZEWSKI ADAM M50 KB LECH RYPIN 4 00:41:31
37 BANACH TOMASZ M30 brak 4 00:41:32
38 NOWICKI JAROSŁAW M30 GKS FABIANKI 4 00:41:39
39 CHMURZYŃSKI JÓZEF M40 T.S. OPATRUNKI TORUŃ 5 00:41:45
40 GOŁĘBIOWSKI MACIEJ M18 GKS FABIANKI 3 00:41:46
41 NADOLNY PIOTR M40 KUJAWSKO-POMORSKIE.PL 3 00:42:11
42 MARCHEWKA MAREK M40 brak 3 00:42:23
43 FRĄCZYK JAROSŁAW M40 PARKRUN TORUŃ 5 00:42:31
44 KAMIŃSKI PAWEŁ M30 DRWĘCA 3 00:42:32
45 MUSIAŁ SZYMON M30-39 brak 3 00:42:34
46 JANOWSKI PIOTR M50-59 TKKF CHEŁMNO 3 00:42:45
47 JANOWSKI ADAM M40-49 TKKF CHEŁMNO 3 00:42:56
48 STACHOWSKI JAROSŁAW M40 MIASTOAKTYWNI.PL 4 00:42:59
49 SADOWSKI JAROSŁAW M40 T.S. OPATRUNKI TORUŃ 3 00:43:03
50 WIERZBOWSKI PIOTR M30 ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM 3 00:43:07
51 ŚWIERCZYŃSKI RAFAŁ M40 KB LECH RYPIN 3 00:43:13
52 STRZELECKI KONRAD M40 WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK 3 00:43:26
53 TRZCIŃSKI FRANCISZEK M50 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 4 00:43:31
54 SIEMIENIECKI DARIUSZ M40 brak 4 00:43:37
55 PROJS TOMASZ M50 KLUB MARATOŃSKI TRUCHCIK ŁUBIANKA 4 00:43:37
56 BŁĘDOWSKI MARCIN M40 PODGÓRZ TORUŃ 4 00:43:44
57 BONIECKI PIOTR M40 KM TRUCHCIK ŁUBIANKA 3 00:43:49
58 DZIEŁAK ANDRZEJ M40 PARKRUN TORUŃ 5 00:44:02
59 POPEK MACIEJ M40 brak 6 00:44:06
60 TOMASIK PIOTR M30 brak 5 00:44:07
61 LEWANDOWSKI MIROSŁAW M30 brak 3 00:44:15
62 GWITT BARTOSZ M30 brak 4 00:44:24
63 WROTEK ARTUR M40 brak 3 00:44:24
64 HENDRZAK SYLWESTER M30 ZAMEK BIERZGŁOWSKI 3 00:44:50
65 NOWAK JAROSŁAW M40 SPC 3 00:44:52
66 KUNICKI TOMASZ M30 PARKRUN TORUŃ 5 00:44:52
67 CZESZEWSKI RAFAŁ M30 ANIRO RUN TEAM 3 00:44:54
68 MAŁECKI TOMASZ M40 BBL TORUŃ/TIM SA 4 00:45:22
69 AUGUSTYNOWICZ PIOTR M40 AMATOR 3 00:45:22
70 ROSZAK ZBIGNIEW M18 T.G.SOKÓŁ GNIEWKOWO 4 00:45:23
71 NIECIECKI WOJTEK M30 AKPB MARMEL TORUŃ / BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 4 00:45:36
72 CISKI ZBIGNIEW M50 brak 4 00:45:39
73 LUZAK MIROSŁAW M50 MWIK BYDGOSZCZ 6 00:45:47
74 SADECKI ŁUKASZ M30 brak 4 00:45:48
75 BIELEC ADAM M18 DRUŻYNA SZPIKU 5 00:45:56
76 DRAPIEWSKI MIROSŁAW M30 brak 4 00:46:02
77 SZLYK MACIEJ M40 T.G.SOKÓŁ GNIEWKOWO 4 00:46:02
78 KŁODZIŃSKI KAROL M40 KUJAWSKO-POMORSKIE.PL 3 00:46:15
79 ZAWIASIŃSKI BARTŁOMIEJ M18 UNISŁAW BIEGA 4 00:46:23
80 SADOWSKI KACPER M16 GKS FABIANKI 3 00:46:27
81 BOJAKOWSKI TOMASZ M40 brak 5 00:46:27
82 STRZELECKI DAWID M18 TEAM SPIRIT 3 00:46:29
83 DYCZKO ADAM M50 brak 5 00:46:38
84 CISKI PRZEMYSŁAW M30 KUJAWSKO-POMORSKIE.PL 3 00:46:38
85 BRZÓSKIEWICZ PRZEMYSŁAW M30 brak 4 00:46:39
86 BANASZAK ADAM M40 TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 3 00:46:40
87 SOBKOWIAK OLGIERD M30 KUJAWSKO-POMORSKIE.PL 4 00:46:43
88 RATOWSKI RAFAŁ M40 PARKRUN TORUŃ 4 00:46:55
89 STOLARSKI JANUSZ M60 WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK 6 00:47:17
90 CIESIELSKI TOMASZ M18 KUJAWSKO-POMORSKIE.PL 4 00:47:18
91 LIPIŃSKI ARTUR M30 brak 4 00:47:23
92 BOGDAN WACŁAW M40 brak 6 00:47:38
93 MACIEJEWSKI ZBIGNIEW M50 TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 4 00:47:48
94 PIWOŃSKI ROBERT M40 PARAFIALNY KLUB BIEGACZA TORUŃ - KASZCZOREK 4 00:47:49
95 ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW M50 ZGUBIŁEM SPONSORA 4 00:48:24
96 PRUSAKIEWICZ ADAM M30 brak 4 00:48:29
97 STANECKI MARCIN M40 PARKRUNSKIERNIEWICE 5 00:48:43
98 LEWANDOWSKI WŁADYSŁAW M60 brak 4 00:48:44
99 WIŚNIEWSKI DARIUSZ M50 ORANGE POLSKA 3 00:49:10
100 Ślósarek Piotr Leszek M60 brak 3 00:49:12
101 RASMUS REMIGIUSZ M30 brak 4 00:49:20
102 POSADZY KAROL M40 brak 5 00:49:23
103 PILARSKI MAREK M50 brak 4 00:49:25
104 JETTER PIOTR M40 brak 4 00:49:37
105 KOSIŁO MARCIN M30 RUNBUSTERS 3 00:50:43
106 TYBUSZEWSKI MACIEJ M18 MARMEL TORUŃ 3 00:50:50
107 SNARSKI KRZYSZTOF M40 brak 3 00:51:41
108 MARCHLEWICZ DAWID M30 VAMBRESIA CWA 5 00:51:42
109 GŁUSZEK KRZYSZTOF M40 KUJAWSKO-POMORSKIE.PL 3 00:52:07
110 WIŚNIEWSKI WŁODZIMIERZ M50 brak 4 00:52:17
111 WISNIEWSKI JAKUB M18 brak 3 00:52:20
112 LEŚNIEWSKI KAZIMIERZ M70 brak 4 00:52:21
113 GILEWSKI BŁAŻEJ M30 MIASTOAKTYWNI.PL 3 00:52:49
114 MAJEWSKI WIESŁAW M50 brak 4 00:52:58
115 DĘBSKI JAN M60 SOLTYS 5 00:53:13
116 KOCHOWICZ JAKUB M30 LISEWO 3 00:53:22
117 GRAPATYN PIOTR M40 BYDGOSZCZ NA START 4 00:53:25
118 TYBUSZEWSKI JANUSZ M60 T.S. OPATRUNKI TORUŃ 6 00:54:16
119 MAJEWSKI TOMASZ M40 ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W CHEŁMNIE 4 00:54:30
120 WROTEK JAKUB M16+ brak 3 00:54:39
121 DŁONIAK EDMUND M70 TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 3 00:54:51
122 BRZYKCY BARTLOMIEJ M40 brak 6 00:55:05
123 KASZUBSKI MARCIN M30 KB RYPIN 3 00:55:48
124 WIERSKI JAROSŁAW M40 KUJAWSKO-POMORSKIE.PL 4 00:55:58
125 LENC JANUSZ M60 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 6 00:57:57
126 GIERACH KRZYSZTOF M60 brak 4 00:58:40
127 ZIELIŃSKI ROMAN M60 brak 3 01:03:18
128 OLSZEWSKI RAFAŁ M30 T.G.SOKÓŁ GNIEWKOWO 6 01:03:33
129 BIAŁKA PIOTR M40 brak 4 01:03:44
130 GOLA GRZEGORZ M40 brak 4 01:03:50
131 KOSIŁO TADEUSZ M50 RUNBUSTERS 4 01:12:44
2 UKOŃCZONE BIEGI
132 Rogiewicz Andrzej M18 PACKMAN TEAM 2 00:32:00
133 KŁOPOTEK DAMIAN M30 PACKMAN TEAM 2 00:33:10
134 ZIMMER ŁUKASZ M30 K.M. TRUCHCIK ŁUBIANKA 2 00:34:34
135 WOJDYŁO MARIUSZ M30 BIEGAM SOBIE 2 00:35:26
136 JAWORSKI MAREK M50-59 NIEZRZESZONY 2 00:37:13
137 Śliwiński Paweł M30 GKS FABIANKI 2 00:37:43
138 SIKUT ARKADIUSZ M40-49 12 WOG TORUŃ 2 00:38:00
139 Ochociński Mariusz M40 Klub Biegacza Zazamcze 2 00:38:15
140 WIERZBOWSKI LESZEK M40 brak 2 00:38:29
141 MELNICKI KRZYSZTOF M30-39 brak 2 00:38:31
142 BOJKE MIROSŁAW M40 brak 2 00:38:52
143 Danielewski Mariusz M30 Region Wsparcia Teleinformatycznego w Bydgoszczy 2 00:39:00
144 PERKOWSKI RAFAŁ M30 GKS FABIANKI 2 00:39:54
145 MUZYK PRZEMYSŁAW M30 AKPB MARMEL TORUŃ / BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 2 00:39:58
146 Chupka Konrad M16 GKS FABIANKI 2 00:39:59
147 KASPRZYK PIOTR M40 BBL TORUŃ 2 00:40:04
148 ZUREL MICHAŁ M30-39 LECH RYPIN 2 00:40:12
149 KUŁAKOWSKI KRZYSZTOF M30 RUN PASJA 2 00:40:55
150 SZTUWE DAWID M18 OŚRODEK KSZTAŁCENIA KIEROWCÓW NOVA 2 00:41:36
151 SOŁECKI MICHAŁ M30 ANIRO RUN TEAM 2 00:42:04
152 PUZACZ DAWID M30-39 brak 2 00:42:09
153 ZIELIŃSKI MAREK M30-39 brak 2 00:42:57
154 Pacuszka Krzysztof M40 Łubudubu 2 00:43:29
155 PŁATEK TOMASZ M40 brak 2 00:43:32
156 Sztuczka Maciej M18 brak 2 00:43:48
157 LEWANDOWSKI RAFAŁ M30-39 AKPB MARMEL TORUŃ 2 00:44:01
158 BAGROWSKI MAREK M50-59 UMK COLEGIUM MEDICUM 2 00:44:02
159 KARAŚ MAREK M50 PODGÓRZ TORUŃ 2 00:44:03
160 MIŚKO ANDRZEJ M30 brak 2 00:44:09
161 TOMASZEWSKI KRZYSZTOF M30 PARKRUN TORUŃ 2 00:44:22
162 Gapiński Łukasz M30 brak 2 00:44:23
163 BUTRYM DAWID M40-49 brak 2 00:44:31
164 Jaworski Bartosz M40 brak 2 00:44:48
165 NAPIERSKI ANTONI M50-59 ZS NR 15 TORUŃ 2 00:44:56
166 KNACH MILOSZ M30 brak 2 00:45:00
167 DOMINIAK ARKADIUSZ M30 BASKETBALL REFEREES 2 00:45:07
168 Paszkowski Janusz M60 brak 2 00:45:18
169 Budziak Wiesław M50 brak 2 00:45:20
170 LEJMAN IRENEUSZ M30-39 KALOS KAGATOS 2 00:45:22
171 Anzel Jerzy M50 Brodnica Biega 2 00:45:36
172 CHORĄŻAK SŁAWOMIR M40 3 BDM 2 00:45:42
173 ŻABIŃSKI RADOSŁAW M30 Anwil Team Włocławek 2 00:45:53
174 SZPRĘGLEWSKI BARTOSZ M18 STALE BIEGAM NOVA TRADING 2 00:46:16
175 Janiszewski Przemysław M30 The Runners Świecie 2 00:46:17
176 GRZYWIŃSKI BARTOSZ M30 brak 2 00:46:35
177 JONATOWSKI GRZEGORZ M30-39 brak 2 00:46:37
178 CIAŁOWICZ MARIUSZ M40 brak 2 00:46:40
179 KATRYŃSKI SŁAWOMIR M50-59 PODGÓRZ TORUŃ 2 00:46:52
180 MIELCAREK MARCIN M18 brak 2 00:47:08
181 GAWRYSZEWSKI PIOTR M40 brak 2 00:47:27
182 BIAŁOBŁOCKI 1985 RYPIN 2 00:47:28
183 KRAJEWSKI LESZEK M30-39 brak 2 00:47:54
184 Neumann Andrzej M40 Wkurw Team 2 00:48:00
185 PLISZCZYŃSKI MIROSŁAW M40-49 brak 2 00:48:13
186 Grajkowski Dariusz M40 Triathlon Team Ciesielski 2 00:48:35
187 LEWANDOWSKI PAWEŁ M30 brak 2 00:48:43
188 GINTER PAWEŁ M30-39 PG&PG 2 00:48:48
189 KAMINSKI STEFAN M70 TOREC-TORUŃ 2 00:49:34
190 MARCINKIEWICZ JAN M60-69 brak 2 00:49:47
191 ŚWIĄTKOWSKI MARCIN M30 brak 2 00:49:48
192 Kruszyński Krzysztof M50 brak 2 00:49:52
193 KUKOWSKI GRZEGORZ M40-49 brak 2 00:49:57
194 GRZYWIŃSKI WOJTEK M30 12WOG 2 00:50:00
195 LADA PRZEMYSŁAW M30 STALE BIEGAM NOVA TRADING 2 00:50:13
196 Daniszewski Marcin M16 brak 2 00:50:24
197 GODZIUK ROMAN M50 brak 2 00:50:25
198 ZAJĄKAŁA JERZY M60 KM TRUCHCIK ŁUBIANKA 2 00:50:28
199 PODLASZEWSKI JACEK M40 SPC 2 00:50:45
200 GĄSIOREK TOMASZ M50 BRZOZA BIEGA 2 00:51:14
201 Turno Szymon M40 Turbo Team 2 00:51:55
202 WINIARSKI ŁUKASZ M30 WOJSKOWA OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA 2 00:52:25
203 MAJEWSKI ZDZISŁAW M50 EDF TORUŃ 2 00:52:56
204 VAN TOL ROB M60-69 brak 2 00:52:57
205 Spych Krzysztof M40 brak 2 00:53:36
206 BLACHOWSKI ZBIGNIEW M50 GKS FABIANKI 2 00:53:38
207 ADAMKIEWICZ 1955 CIECHOCINEK 2 00:54:15
208 Dobek Rafał M30 brak 2 00:54:22
209 KŁOS DARIUSZ M50 ZDROWO ZABIEGANI TORUŃ 2 00:54:46
210 JÓZEFOWICZ KACPER M16 brak 2 00:55:14
211 MUSIAŁOWSKI KAZIMIERZ M60-69 KAMUS MARATON 2 00:55:57
212 TUTAK ŁUKASZ M30 brak 2 00:56:31
213 Hołda Jerzy M60 Niezrzeszony 2 00:57:05
214 Krzysztyniak Tomasz M40 brak 2 00:57:39
215 BIAŁOBŁOCKI 1961 RYPIN 2 00:58:43
216 BEDNARCZUK ARTUR M40 brak 2 00:58:48
217 MANISZEWSKI ZBIGNIEW M60-69 TRI UNI TEAM 2 01:02:24
218 Zieliński Andrzej M40 brak 2 01:04:16

Zobacz całość:  KLIK

 

POPRZEDNIE KLASYFIKACJE

po Memoriale im. Czesława Wasielewskiego w Brześciu Kujawskim: KLIK

 

Zdrowo Zabiegani