b5f656ae72a9bbad9f437cf92bfe04d0.jpg
9a3fb700a57a3ab66836aaa3a796cda4.jpg
26ea477dd1af49e952367772dcf9222b.jpg
d1d3bff037e761f93f7f1ddd793d5be3.jpg
Klasyfikacja OPEN kobiet

Klasyfikacja OPEN kobiet

(0 głosów)
Napisał 
on 09/06/2017

Klasyfikacja Open Kobiet po II Biegu Nowalijkowym

 

M-ce Nazwisko i imię Klub L. b. Średnia
1 DZIĘGIEL ANDŻELIKA GKS FABIANKI 4 00:37:20
2 ARSENIUK ANNA T.S. OPATRUNKI TORUŃ 5 00:37:27
3 SURMACEWICZ PAULINA KM TRUCHCIK ŁUBIANKA 4 00:40:45
4 BLACHOWSKA ANNA GKS FABIANKI 4 00:41:48
5 SZCZUTOWSKA JUSTYNA T.G.SOKÓŁ GNIEWKOWO 4 00:42:34
6 MALICKA-ZACNIEWSKA AGATA PARKRUN TORUŃ 6 00:42:50
7 GURNA JOLANTA TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 7 00:43:43
8 LEWANDOWSKA MARLENA KM TRUCHCIK ŁUBIANKA 4 00:44:14
9 WITCZAK OLA GKS FABIANKI 7 00:46:32
10 STAWARSKA ELŻBIETA - 7 00:46:40
11 PODBIELSKA ALINA - 5 00:48:06
12 DĄBROWSKA KAROLINA KUJAWSKO-POMORSKIE.PL 4 00:48:12
13 KANTORSKA-WIELGOSZ KINGA - 4 00:49:43
14 PILARSKA ANNA - 5 00:50:48
15 KACZOROWSKA ANNA PARKRUN TORUŃ 5 00:52:43
16 LIPIŃSKA MAŁGORZATA - 5 00:52:43
17 WISNIEWSKA KATARZYNA - 4 00:53:18
18 LEWANDOWSKA MAŁGORZATA T.G.SOKÓŁ GNIEWKOWO 4 00:53:29
19 DRAWERT EWA - 4 00:54:25
20 TOMASIK JUSTYNA - 5 00:54:26
21 STOLARSKA DANUTA - 7 00:57:26
22 STANECKA MAŁGORZATA - 6 00:57:32
23 STACHOWIAK KAMILA - 4 01:01:43
24 OLSZEWSKA EWA T.G.SOKÓŁ GNIEWKOWO 7 01:12:30
25 WITKOWSKA KAMILA - 5 01:19:02
26 RANISZEWSKA MARZENA PACKMAN TEAM 3 00:40:27
27 CHOJNACKA KAROLINA KUJAWSKO-POMORSKIE.PL 3 00:47:03
28 GRABARSKA MAGDALENA - 3 00:48:20
29 SZMECHTIG-GAUDEN EWA - 3 00:48:38
30 WEILAND EMILA - 3 00:50:43
31 KOSTECKA JUSTYNA KM TRUCHCIK ŁUBIANKA 3 00:54:37
32 Dobruchowska Emilia T.G.SOKÓŁ GNIEWKOWO 3 00:55:04
33 SARNOWSKA MAGDA - 3 00:56:30
34 STERNAL ELŻBIETA - 3 00:56:39
35 JURECKA EWA PARKRUN TORUŃ 3 00:58:17
36 SZYMAŃSKA-WIŚNIEWSKA KARINA - 2 00:43:31
37 PALACZ WIOLETTA - 2 00:45:09
38 STRZELECKA NATALIA - 2 00:45:11
39 JAROCKA BEATA - 2 00:47:07
40 ŁEPEK TERESA - 2 00:47:20
41 Franckowska Marta - 2 00:48:01
M-ce Nazwisko i imię Klub L. b. Średnia
42 VAN TOL KARIN - 2 00:48:16
43 BALEWSKA IWONA - 2 00:49:16
44 SZTENDEREWICZ RENATA - 2 00:50:45
45 SZMATUŁA ELŻBIETA - 2 00:54:11
46 RUMINSKA KATARZYNA - 2 00:54:35
47 WŁODARCZYK TERESA - 2 00:54:50
48 szatkowska beata - 2 00:55:03
49 Mazurkiewicz Bogumiła - 2 00:55:08
50 DYNASIŃSKA NIKOLA - 2 00:55:22
51 PŁATEK MAŁGORZATA - 2 00:55:38
52 Kwiatkowska Beata - 2 00:55:42
53 CISKA DARIA - 2 00:56:22
54 KACZMAREK MONIKA - 2 00:57:23
55 PALACZ AGNIESZKA - 2 00:57:58
56 Białobłocka Ewa - 2 00:58:41
57 KUBIAK MAŁGORZATA - 2 00:58:59
58 Turno Anna - 2 01:00:01
59 BEDNARCZUK MAŁGORZATA - 2 01:00:53
60 DZIĘGIELEWSKA GRAŻYNA - 2 01:01:29
61 Moskal Marta - 2 01:02:04
62 Krzysztyniak Ilona - 2 01:02:30
63 RUPAR - ZAWADZKA MONIKA - 2 01:02:51
64 ŁEPEK MAŁGORZATA - 2 01:04:55
65 ROSIŃSKA-CIAŁOWICZ SYLWIA - 2 01:05:01
66 Kilkowska Joanna - 2 01:06:00

 

Zobacz całość: KLIK

 

POPRZEDNIE KLASYFIKACJE:

- po Dziesiątce Unisławskiej/Półmaratonie Unisławskim: KLIK

- po Memoriale im. Czesława Wasielewskiego w Brześciu Kujawskim: KLIK

Zdrowo Zabiegani