b5f656ae72a9bbad9f437cf92bfe04d0.jpg
9a3fb700a57a3ab66836aaa3a796cda4.jpg
26ea477dd1af49e952367772dcf9222b.jpg
d1d3bff037e761f93f7f1ddd793d5be3.jpg
Aktualności

Konkurs ekologiczny

Napisał on 20/07/2018

Podczas III Biegu Nowalijkowego w Kruszwicy zebraliśmy łącznie blisko 50 kg zużytych baterii. Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników zbiórki.Panowie Janusz Tybuszewski i Grzegorz Gola uzbierali najwięcej zużytych baterii. Upominki dla najlepszych ufundował Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu. Do zobaczenia podczas kolejnej edycji Grand Prix Województwa w Ciechocinku 26 sierpnia. Nie zapomnijcie o bateriach 

 
W ubiegłym tygodniu na antenie programu I Polskiego Radia o Grand Prix Województwa Kujawsko – Pomorskiego. Nie będziemy zdradzać o czym była mowa, ale zapewne kilka osób się rozpozna kto z nimi przeprowadzał wywiad.
Podajemy link, gdzie można odsłuchać materiał:
https://www.polskieradio.pl/…/2086257,Cykl-Niepodlegla-dla-…
(Z lewej strony jest lista dźwięków. Na samym dole jest relacja z biegu Nowalijkowego w Kruszwicy)
Materiał ukazał w czwartek 12 lipca br. o 15:40 w audycji Ekspres Jedynki w ramach cyklu „Niepodległa dla wszystkich” na antenie Radiowej Jedynki.

 

 

 

 

 

Dla wszystkich zainteresowanych uczestników startujących na dystansie 10 km, przesłana przez organizatora:

W związku z wpisaniem VII Półmaratonu Uzdrowisko Ciechocinek (26.08.18) do Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego zaistniała konieczność zorganizowania biegu na 10 km (nasz bieg miał nieco ponad 10,5 km).

Podczas atestacji próbowaliśmy wyznaczyć inną trasę dla biegu na 10 km, niestety żadna opcja się nie sprawdziła. W związku z tym, zdecydowaliśmy się na zorganizowanie dwóch startów:

1⃣ biegacze półmaratonu wystartują przy Muszli Koncertowej (dotychczasowa lokalizacja)

2⃣ osoby biegnące dystans 10 km wystartują przy ul. Tężniowej (front tężni nr 1 - lewa strona) - tam też zostanie ustawiona druga brama startowa.

Wszyscy uczestnicy rozpoczną bieg o tej samej godzinie –
o 11:00. Meta dla obu dystansów niezmiennie pozostaje w Parku Zdrojowym przy Muszli Koncertowej.

Klasyfikacja Mężczyzn Open po Biegu Jaszczurczym w Lisewie - 2 czerwca 2018

 

Msc IP GP Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat wiek. BIEG WIOSENNY BARBARKA BIEGI ŻNIŃSKIE BIEG RYCERSKI ŚWIEĆIE BRZEŚĆ KUJAWSKI LISEWSKI BIEG JASZCZURCZY Ilość startów Srednia
1 299 NARTOWSKI KAMIL TORUŃ 12WOG M30 00:33:08 00:34:39   00:33:23 00:33:40 4 00:33:43
2 345 MYSERA CEZARY SIERPC   M18 00:34:03     00:35:07 00:35:40 3 00:34:57
3 46 WILIGALSKI BARTOSZ PIGŻA KM TRUCHCIK ŁUBIANKA M18 00:34:13 00:35:34 00:35:24 00:34:47 00:35:05 5 00:35:01
4 264 ŚWIDEREK WOJCIECH TORUŃ T.S. OPATRUNKI TORUŃ/ZESPÓŁ SZKÓŁ W DOBRZEJEWICACH M30 00:35:46 00:36:30   00:35:15   3 00:35:50
5 95 WOJDYŁO MARIUSZ BRODNICA BRODNICA BIEGA M30 00:34:59   00:35:14 00:36:16 00:37:01 4 00:35:53
6 25 CHOJNICKI DAMIAN GŁOGOWO BYDGOSKIE OKONIE M18   00:36:24 00:35:34   00:35:48 3 00:35:55
7   MOTOCZYŃSKI WOJCIECH BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ M30 00:35:33 00:36:42 00:35:59 00:35:54   4 00:36:02
8 78 TUCZYŃSKI SYLWESTER LEON BYDGOSZCZ BYDGOSKIE OKONIE M18 00:37:21 00:37:54 00:36:19   00:38:08 4 00:37:26
9 405 WIŚNIEWSKI PIOTR PŁOMIANY GKS FABIANKI M30 00:37:49 00:37:25 00:36:44 00:37:13 00:37:57 5 00:37:26
10 105 GRALAK MARCIN INOWROCŁAW T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO M40 00:37:28 00:37:48 00:37:07 00:37:38 00:37:29 5 00:37:30
11 72 JAGODZIŃSKI MATEUSZ BYDGOSZCZ BYDGOSKIE OKONIE M18 00:36:50 00:38:08 00:37:27 00:37:46 00:37:39 5 00:37:34
12 405 ŚLIWIŃSKI PAWEŁ LIPNO GKS FABIANKI M30 00:37:49 00:37:25 00:38:35 00:39:05   4 00:38:14
13 275 MOKRZYCKI RAFAŁ INOWROCŁAW T.G. SOKÓŁ GNIEWKOWO M40   00:38:20   00:38:23 00:38:13 3 00:38:19
14 277 HOŁTYN PATRYK RADZIEJÓW TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ M30 00:38:23 00:39:24 00:37:40     3 00:38:29
15 292 MACZYŃSKI GRZEGORZ BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ M50 00:37:58 00:39:09 00:37:43   00:39:29 4 00:38:35
16 87 SZYMAŃSKI MICHAŁ TORUŃ TRUCHCIK ŁUBIANKA M30 00:37:52 00:39:35 00:38:22 00:38:45   4 00:38:39
17   ŁOPUSZYŃSKI RAFAŁ TORUŃ 12WOG M40 00:38:16 00:39:02     00:38:54 3 00:38:44
18 182 SZYMANDERA PAWEŁ TORUŃ T.S. OPATRUNKI TORUŃ M40 00:39:38 00:39:06 00:37:51     3 00:38:52
19   SIKUT ARKADIUSZ TORUŃ 12WOG M40 00:38:15 00:39:15 00:39:10   00:39:56 4 00:39:09
20 293 JAGIEŁA JAROSŁAW BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ M40   00:38:33 00:38:03 00:40:14 00:40:02 4 00:39:13
21 12 DĄBROWSKI PAWEŁ GRUDZIĄDZ   M18 00:38:15   00:38:11   00:42:02 3 00:39:29
22 270 KMIECIAK ROBERT TORUŃ T.S.OPATRUNKI TORUŃ M30 00:39:50 00:40:09 00:38:35 00:39:50   4 00:39:36
23 258 SOWA WOJCIECH UNISŁAW KM TRUCHCIK ŁUBIANKA M40 00:38:43 00:39:29 00:38:58 00:42:24   4 00:39:54
24 288 KUBIAK TOMASZ INOWROCŁAW T.G. SOKÓŁ GNIEWKOWO M40 00:39:11 00:41:30     00:40:38 3 00:40:26
25   TRZCIŃSKI MARIUSZ WŁOCŁAWEK GKS FABIANKI M30 00:40:22 00:41:00   00:40:37 00:40:23 4 00:40:36
26 145 DURCZAK JERZY BIAŁE BŁOTA BYDGOSKIE OKONIE M30 00:40:50 00:41:38 00:40:21   00:41:20 4 00:41:02
27   GAPIŃSKI ŁUKASZ WĄBRZEŹNO START WAŁYCZ M30     00:40:10 00:41:37 00:41:52 3 00:41:13
28 207 MARCINKOWSKI PAWEŁ GRĘBOCIN VIVA-TORUŃ M50 00:41:11     00:41:50 00:42:07 3 00:41:43
29   BANACH TOMASZ GRUDZIĄDZ   M30 00:41:32 00:42:27 00:40:54   00:42:04 4 00:41:44
30   BARCZAK PAWEŁ KROBIA ANIRO RUN TEAM M30   00:41:25 00:41:40   00:42:15 3 00:41:47
31 417 GABRYELSKI MARCIN WŁOCŁAWEK WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK M30 00:41:11 00:42:15   00:41:29 00:42:21 4 00:41:49
32 395 KOZŁOWSKI ZBIGNIEW TORUŃ   M30 00:40:38 00:42:38     00:42:39 3 00:41:58
33   CZUK MAREK TORUŃ   M60 00:40:55 00:42:58   00:41:58 00:42:10 4 00:42:00
34 274 OLSZEWSKI ADAM NOWY KOBRZYNIEC KB LECH RYPIN M50 00:42:22     00:41:15 00:42:27 3 00:42:01
35 442 PASTERNAK MARCIN WŁOCŁAWEK WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK M30 00:41:22 00:42:13   00:42:54   3 00:42:10
36 314 BIELEC ADAM SKĘPE WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK M18 00:40:50 00:42:22 00:42:20 00:42:59 00:42:42 5 00:42:15
37 32 NOWAKOWSKI JERZY TORUŃ TG SOKÓŁ GNIEWKOWO M40 00:41:52 00:43:09 00:41:36 00:43:03 00:42:11 5 00:42:22
38 284 GRALIK JĘDRZEJ BYDGOSZCZ BYDGOSKIE OKONIE M18 00:43:46 00:43:54   00:42:19 00:42:01 4 00:43:00
39 176 GÓRALSKI KRZYSZTOF TORUŃ T.S. OPATRUNKI TORUŃ M50 00:42:31 00:43:37 00:42:35 00:42:42 00:43:57 5 00:43:04
40   BUDNIK BARTOSZ INOWROCŁAW   M18 00:44:01 00:44:03   00:41:19   3 00:43:08
41 327 JEŻEWSKI ŁUKASZ STOLNO - M30 00:41:33 00:43:03 00:44:39   00:43:57 4 00:43:18
42 222 WIERZBOWSKI PIOTR BRZOZÓWKA ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM M40 00:43:51 00:44:13 00:41:57     3 00:43:20
43 204 CHMURZYŃSKI JÓZEF KROBIA T.S.OPATRUNKI TORUŃ M50 00:42:32   00:44:22 00:43:18 00:43:42 4 00:43:29
44 178 SADOWSKI JAROSŁAW TORUŃ T.S. OPATRUNKI TORUŃ M40 00:42:44 00:43:51 00:43:00 00:44:21   4 00:43:29
45   STRZELECKI KONRAD KRUSZYN WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK M40     00:42:37 00:43:45 00:45:02 3 00:43:48
46 488 MARCHEWKA MAREK TORUŃ T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWO M40   00:42:47   00:44:49 00:43:57 3 00:43:51
47 285 TOMASIK PIOTR TORUŃ TG SOKÓŁ GNIEWKOWO M30 00:44:22 00:44:58 00:43:47 00:43:00 00:43:30 5 00:43:55
48 60 FRĄCZYK JAROSŁAW TORUŃ PARKRUN TORUŃ M40 00:43:23 00:43:54 00:44:33 00:44:06 00:44:21 5 00:44:03
49 172 TRZCIŃSKI FRANCISZEK CHEŁMNO TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ M50 00:42:59   00:43:45 00:45:27   3 00:44:04
50   PIERZCHAŁA SŁAWOMIR GOLUB-DOBRZYŃ   M50 00:43:36   00:43:53   00:44:51 3 00:44:07
51   PIERZCHAŁA SŁAWOMIR GOLUB-DOBRZYŃ   M50 00:43:36   00:43:53   00:44:51 3 00:44:07
52 155 DRAPIEWSKI MIROSŁAW TORUŃ HRMAX TEAM M30 00:45:35 00:46:33 00:42:03 00:42:41 00:44:46 5 00:44:20
53 332 JANOWSKI ADAM LISEWO TKKF CHEŁMNO M40 00:44:27 00:45:08     00:45:50 3 00:45:08
54 330 PALIGA MATEUSZ SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE M18 00:44:36 00:47:05 00:44:20   00:44:37 4 00:45:10
55 331 PALIGA ANTONI SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE M50   00:45:47 00:44:36   00:45:31 3 00:45:18
56 76 DZIEŁAK ANDRZEJ GRONOWO PARKRUN TORUŃ M40 00:44:33   00:45:29   00:46:16 3 00:45:26
57   BODNAR JAN TORUŃ   M60 00:43:14 00:45:33   00:47:35   3 00:45:27
58 16 ROSZAK ZBIGNIEW GNIEWKOWO T. G SOKÓŁ GNIEWKOWO M30 00:47:56   00:43:34   00:44:59 3 00:45:30
59 440 NADOLNY PIOTR TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE.PL M40 00:48:41 00:44:58 00:42:54     3 00:45:31
60   JANOWSKI PIOTR NOWAWIEŚ CHEŁMIŃSKA   M50 00:43:35   00:44:43   00:48:46 3 00:45:41
61 40 SIEMIENIECKI DARIUSZ TORUŃ   M40 00:45:07   00:44:59   00:47:13 3 00:45:46
62 53 HENDRZAK SYLWESTER ŁUBIANKA PLUSZOWE NORNICE M30 00:44:31 00:46:18 00:45:29 00:47:00 00:46:39 5 00:45:59
63   CZESZEWSKI RAFAŁ TORUŃ ANIRO RUN TEAM M30   00:46:49 00:46:30   00:45:03 3 00:46:07
64   KŁODZIŃSKI KAROL TORUŃ   M40   00:47:25   00:46:26 00:44:44 3 00:46:12
65 116 ŚWIERCZYŃSKI RAFAŁ RYPIN KB LECH RYPIN M40   00:49:23 00:45:20   00:45:54 3 00:46:52
66 56 NADRAJKOWSKI ADAM INOWROCŁAW   M60 00:48:31 00:47:51   00:46:16 00:46:29 4 00:47:17
67   GRALIK KACPER BYDGOSZCZ BYDGOSKIE OKONIE M18 00:48:07 00:47:32     00:46:54 3 00:47:31
68 86 ANZEL JERZY BRODNICA BRODNICA BIEGA M50 00:46:09   00:47:39   00:48:46 3 00:47:31
69 93 BOGDAN WACŁAW TORUŃ   M40 00:46:24 00:48:00 00:48:02   00:47:55 4 00:47:35
70 483 NIECIECKI WOJTEK TORUŃ BIEGNĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ MARMEL M30   00:51:39   00:46:13 00:45:40 3 00:47:51
71 36 DĄDELSKI MARIUSZ TORUŃ   M40 00:47:12 00:48:10 00:47:44   00:48:28 4 00:47:54
72 301 CISKI ZBIGNIEW TORUŃ   M50   00:48:33 00:47:18 00:47:57 00:48:21 4 00:48:02
73   KIJEWSKI ADRIAN RYPIN LFC.PL TEAM M30 00:46:46 00:47:17 00:50:09     3 00:48:04
74 507 STENBOROWSKI WŁODZIMIERZ CHEŁMŻA   M40   00:48:05   00:49:13 00:47:00 3 00:48:06
75 85 DYCZKO ADAM BRĄCHNOWO   M50 00:47:47 00:48:57 00:47:16 00:48:01 00:48:49 5 00:48:10
76   STERNAL TOMASZ ROJEWO   M40 00:48:59 00:49:40   00:46:51 00:47:19 4 00:48:12
77 63 POPEK MACIEJ WŁOCŁAWEK ANETA TEAM M40 00:46:23 00:49:40 00:45:58   00:50:56 4 00:48:14
78 323 KRAJEWSKI LESZEK PIGŻA KM TRUCHCIK ŁUBIANKA M30 00:47:24 00:49:52 00:47:41     3 00:48:19
79 61 KUNICKI TOMASZ TORUŃ PARKRUN TORUŃ M30 00:46:37 00:47:53 00:50:02 00:47:19 00:49:47 5 00:48:20
80 234 MACIEJEWSKI ZBIGNIEW INOWROCŁAW TG SOKÓŁ GNIEWKOWO M50 00:47:33     00:48:42 00:49:06 3 00:48:27
81 48 OLSZEWSKI RAFAŁ GNIEWKOWO T.G.''SOKÓŁ'' GNIEWKOWO M30 00:42:37 00:43:37 00:57:30 00:47:40 00:51:14 5 00:48:32
82 175 CISKI PRZEMYSŁAW TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE.PL M30 00:46:06 00:50:04 00:48:25 00:48:45 00:49:29 5 00:48:34
83 33 SŁUNIECKI TOMASZ TORUŃ ALUMASTER BIEGA M40 00:48:26 00:49:20 00:47:59 00:49:17 00:49:54 5 00:48:59
84 369 KLATECKI ADAM PRUSZCZ   M30 00:47:24 00:49:39     00:49:56 3 00:49:00
85 191 ŁOŃSKI JERZY PRZYMUSZEWO   M50 00:47:15 00:48:44 00:50:31 00:49:48 00:49:40 5 00:49:12
86 216 LADA PRZEMYSŁAW ZALESIE STALE BIEGAM - NOVA TRADING M30 00:49:28   00:48:20   00:50:03 3 00:49:17
87 42 LIPIŃSKI ARTUR TORUŃ   M30 00:47:31 00:48:38 00:48:52   00:53:05 4 00:49:32
88   GORDON ROMAN BYDGOSZCZ   M60 00:49:15 00:50:33 00:48:58     3 00:49:35
89 237 LEWANDOWSKI WŁADYSŁAW INOWROCŁAW ZGUBIŁEM SPONSORA M60 00:51:23     00:48:45 00:49:24 3 00:49:51
90 22 BOJAKOWSKI TOMASZ TORUŃ TBM M40 00:47:51 00:50:07 00:50:44 00:51:58 00:48:49 5 00:49:54
91   GRZYWIŃSKI BARTOSZ TORUŃ   M30 00:56:58 00:46:24     00:46:21 3 00:49:54
92 24 SADECKI ŁUKASZ ŁUBIANKA   M30 00:48:00     00:51:40 00:50:09 3 00:49:56
93 309 JAKUBOWSKI JANUSZ TORUŃ   M60 00:48:33 00:50:26 00:49:40   00:51:36 4 00:50:04
94 55 SIUDA SEBASTIAN BYDGOSZCZ SOLECCY BIEGACZE M40 00:51:04 00:50:59 00:49:21   00:49:45 4 00:50:17
95 335 PILARSKI MAREK TORUŃ   M50 00:51:51   00:49:27   00:49:34 3 00:50:17
96 82 LUZAK MIROSŁAW BYDGOSZCZ MIKOŁAJ BYDGOSZCZ M50 00:47:42 00:48:25 00:48:14 00:51:47 00:55:22 5 00:50:18
97 219 SOBKOWIAK OLGIERD TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE.PL M30 00:47:16 00:48:56 00:50:31   00:54:44 4 00:50:22
98 188 PIWOŃSKI ROBERT TORUŃ PARAFIALNY KLUB BIEGACZA TORUŃ - KASZCZOREK M40 00:48:57 00:50:41 00:48:34   00:53:37 4 00:50:27
99 143 JETTER PIOTR FABIANKI UKS "CYPRIANKA" M40 00:49:29   00:51:21 00:50:18 00:50:57 4 00:50:31
100 211 MIERZWA DAMIAN SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE M30 00:48:37 00:50:23 00:52:57   00:50:14 4 00:50:33
101 233 MAZERSKI JAROSŁAW TORUŃ   M30 00:49:06 00:50:00 00:50:42   00:52:52 4 00:50:40
102 29 ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW JANIKOWO ZGUBIŁEM SPONSORA M50 00:50:09   00:50:01 00:50:42 00:53:05 4 00:50:59
103 308 JAKUBOWSKI PAWEŁ TORUŃ MARMEL M30 00:51:51 00:51:19 00:49:29   00:51:21 4 00:51:00
104 160 ZAWIASIŃSKI BARTŁOMIEJ UNISŁAW UNISŁAW BIEGA M18 00:50:42 00:52:33   00:50:25   3 00:51:13
105 224 GRABOWIECKI SŁAWOMIR ŚWIECIE   M50 00:52:24 00:52:28 00:49:41   00:51:40 4 00:51:33
106 28 WIŚNIEWSKI DARIUSZ TORUŃ ORANGE POLSKA M50 00:50:57 00:52:28 00:51:33     3 00:51:39
107 181 BRZÓSKIEWICZ PRZEMEK LISEWO   M30 00:51:55 00:54:00     00:49:51 3 00:51:55
108 79 KUNICKI KAMIL TORUŃ PARKRUN TORUŃ M30 00:50:49 00:54:29 00:50:55 00:50:15 00:53:10 5 00:51:56
109   KAMIŃSKI STEFAN TORUŃ REKREACJA TORUŃ M70   00:54:35   00:50:15 00:50:57 3 00:51:56
110 190 SUDZIŃSKI MARCIN TORUŃ   M40 00:51:49 00:53:58 00:51:07 00:52:29 00:53:05 5 00:52:30
111 244 MAJEWSKI ZDZISŁAW TORUŃ PARKRUN TORUŃ M50 00:51:50 00:52:32 00:50:13 00:53:33 00:55:13 5 00:52:40
112   GODZIUK ROMAN TORUŃ   M50 00:51:22 00:53:45 00:53:05 00:54:27 00:51:48 5 00:52:53
113 325 GILEWSKI BŁAŻEJ LISEWO AKTYWNE LISEWO M30   00:53:28 00:53:17   00:52:05 3 00:52:57
114   POSADZY KAROL GNIEWKOWO TG SOKÓŁ GNIEWKOWO M40 00:50:14   00:50:57 00:56:35 00:55:01 4 00:53:12
115 144 STANKOWSKI WIESŁAW WĄBRZEŹNO   M50 00:53:06   00:53:03 00:53:43 00:53:08 4 00:53:15
116 130 SZAFKOWSKI ARKADIUSZ SOLEC KUJAWSKI SOLECCYBIEGACZE M40 00:51:16 00:53:59 00:52:48 00:55:00   4 00:53:16
117 303 RASMUS REMIGIUSZ TORUŃ   M30   00:53:08 00:55:23 00:55:54 00:53:20 4 00:54:26
118 44 STOLARSKI JANUSZ WŁOCŁAWEK ANETA TEAM M60 00:50:16 00:53:39   01:01:09   3 00:55:01
119 163 WASTOWSKI DAWID PIOTRKÓW KUJAWSKI   M18 00:54:14 00:57:39 00:54:36 00:57:21 00:55:27 5 00:55:51
120 ID 50 DĘBSKI JAN SUCHARZEWO SOŁTYS M60 00:54:53     00:56:42 00:56:24 3 00:56:00
121 183 GROSKOP GRZEGORZ SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE M18 00:48:19 00:45:30 01:05:46   01:04:28 4 00:56:01
122   TYBUSZEWSKI JANUSZ TORUŃ T.S. OPATRUNKI TOTUŃ M60 00:54:59   00:54:27 00:56:13 00:59:13 4 00:56:13
123 199 WIERSKI JAROSŁAW LIPNIKI KUJAWSKO-POMORSKIE.PL M40 00:58:13 00:56:50 00:55:29     3 00:56:51
124 19 DŁONIAK EDMUND GNIEWKOWO T. G SOKÓŁ GNIEWKOWO M70 00:59:28   00:54:55 00:56:48 00:56:32 4 00:56:56
125 267 CIESIELSKI JAN TORUŃ PARKRUN TORUŃ M40 00:57:21 00:59:11 00:54:18     3 00:56:57
126 84 WOJTYSIAK SZYMON BYDGOSZCZ BYDGOSKIE OKONIE M18 00:56:50 00:59:07 00:56:37   00:57:03 4 00:57:24
127   BRZOZOWSKI JAROSŁAW BRZOZA BRZOZA TRI TEAM M50 00:57:18 00:56:36 00:59:53     3 00:57:56
128 153 BUTRYM ADAM TORUŃ PARKRUN TORUN M30 00:56:13 00:56:07 00:57:25   01:03:19 4 00:58:16
129   BRZOZOWSKI PIOTR BRZOZA BRZOZA TRI TEAM M18 00:57:41 01:00:01 00:59:53     3 00:59:12
130   PODOLSKI MARIUSZ ŁAZIENIEC   M40   00:56:59 00:58:34   01:03:45 3 00:59:46
131 226 GRAPATYN PIOTR BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ NA START M40 01:04:11 01:02:05 00:58:00   00:58:52 4 01:00:47
132 83 BIAŁKA PIOTR GNIEWKOWO   M40 01:01:09 01:02:27 00:59:37 01:02:03 01:01:49 5 01:01:25
133 352 SZYDŁOWSKI ZENON CHEŁMNO   M30 01:00:25 01:07:35 01:07:17   00:52:30 4 01:01:57
134 107 BŁASZCZAK STANISŁAW SKĘPE BIEGAM - ZAPOBIEGAM M70 01:01:30 01:05:32 01:01:29 01:01:52 01:04:22 5 01:02:57
135 18 GOLA GRZEGORZ MARKOWO   M40 01:07:51 01:04:54 01:01:34   01:04:29 4 01:04:42
136 185 PÓŁGĘSEK RAFAŁ SOLEC KUJAWSKI SOLECCY BIEGACZE M40 01:06:17 01:07:40 01:02:52     3 01:05:36
137 128 HACHAJ DAWID LISEWO VICIM TEAM M30 00:59:01 01:13:53     01:07:57 3 01:06:57
138 508 PRZYBYLSKI ADAM BYDGOSZCZ   M30   01:15:46   01:09:11 01:07:10 3 01:10:42
139   KLAYBOR DAWID ŻAGAŃ 34 BKPAN ŻAGAŃ M18       00:34:19 00:33:40 2 00:34:00
140 171 ORCHOLSKI WITOLD TORUŃ T.S. OPATRUNKI TORUŃ M40 00:35:21   00:35:51     2 00:35:36
141 388 CHMIELARZ SEBASTIAN KRUSZWICA CHMIELARZ TEAM KRUSZWICA M30 00:36:10       00:36:26 2 00:36:18
142 194 GÓRNY MACIEJ GRUPA   M30 00:36:13   00:36:27     2 00:36:20
143 386 DZIĘGIELEWSKI PAWEŁ TORUŃ KM TRUCHCIK ŁUBIANKA M30 00:36:37 00:37:34       2 00:37:06
144   GLUGLA MARIUSZ ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE M40     00:37:14   00:37:02 2 00:37:08
145 26 ZIÓŁKOWSKI MARIUSZ ŚWIECIE PACKMAN TEAM M30 00:38:02   00:36:54     2 00:37:28
146   DEPTUŁA GRZEGORZ OSIELSKO VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W BYDGOSZCZY M30     00:37:35   00:38:32 2 00:38:04
147   MURAWSKI ŁUKASZ BRODNICA TEAM STOLKAR M30     00:38:05   00:38:44 2 00:38:25
148   RONOWSKI MATEUSZ GRUDZIĄDZ MAT KIN RUN M18 00:39:17   00:37:58     2 00:38:38
149 243 CIESIELSKI MACIEJ TORUŃ PARKRUN TORUŃ M18 00:38:15 00:39:06       2 00:38:41
150   DROGORÓB MARCIN TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE.PL M40 00:39:26   00:38:35     2 00:39:01
151   NAWROT PIOTR GRUDZIĄDZ   M40     00:38:51   00:39:20 2 00:39:06
152   KASPRZYK PIOTR TORUŃ ANIRO RUN TEAM M40     00:39:16 00:38:59   2 00:39:08
153   BOJKE MIROSŁAW CHEŁMNO   M40     00:38:45   00:40:17 2 00:39:31
154   SZTOLCMAN PIOTR WŁOCŁAWEK GKS FABIANKI M18 00:41:20       00:38:02 2 00:39:41
155   TUCHOLSKI BARTŁOMIEJ BYDGOSZCZ BYDGOSKIE OKONIE M18   00:40:11     00:40:01 2 00:40:06
156 356 DYJACH ROBERT GRUCZNO   M30 00:41:04   00:39:36     2 00:40:20
157 328 NOWICKI JAROSŁAW WŁOCŁAWEK GKS FABIANKI M30 00:40:36 00:41:38       2 00:41:07
158   BASA JACEK KRUSZWICA ROZBIEGANA KRUSZWICA M40       00:41:00 00:41:40 2 00:41:20
159 180 ZIÓŁKOWSKI MARIUSZ TORUŃ   M40 00:47:29   00:36:54     2 00:42:12
160   OLKOWSKI JUREK ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE M60     00:41:44   00:43:14 2 00:42:29
161 96 PERKOWSKI RAFAŁ KIKÓŁ GKS FABIANKI M30 00:42:38       00:42:27 2 00:42:33
162 382 BARTOSZ MAREK KIKÓŁ   M30 00:41:30       00:43:36 2 00:42:33
163 295 LEWANDOWSKI RADOSŁAW LUBICZ GÓRNY T.S. OPATRUNKI TORUŃ M18 00:41:46   00:43:28     2 00:42:37
164 51 CHUPKA KONRAD GDYNIA GKS FABIANKI M18 00:41:23     00:43:51   2 00:42:37
165 273 PIOTROWSKI DAMIAN LUBIEŃ KUJAWSKI   M18 00:42:23     00:44:03   2 00:43:13
166   CHMIELEWSKI BARTOSZ RYPIN   M18     00:43:28   00:43:00 2 00:43:14
167   LEWANDOWSKI MIROSŁAW BYDGOSZCZ   M30   00:44:23 00:42:14     2 00:43:19
168   WILIŃSKI PAWEŁ LUBIEŃ KUJAWSKI   M18 00:43:28     00:44:06   2 00:43:47
169 164 MUZYK PRZEMYSŁAW TORUŃ AKPB MARMEL TORUŃ M30 00:42:58 00:44:55       2 00:43:57
170   SZARMACH STANISŁAW GRÓDEK PAWEL ELECTRIC M60     00:43:38   00:44:29 2 00:44:04
171   KMIECIAK KRZYSZTOF KRĄPLEWICE MONDI CORRUGATED M30     00:43:54   00:44:54 2 00:44:24
172 321 JABŁOŃSKI JAROSŁAW CIECHOCINEK CIECHOCINEK BIEGA M40 00:43:42 00:45:11       2 00:44:27
173   KOWALSKI KRZYSZTOF GNIEWKOWO   M30 00:44:17 00:44:38       2 00:44:28
174   CHORĄŻAK SŁAWEK UNISŁAW   M40     00:44:07   00:45:02 2 00:44:35
175   RUTKOWSKI MICHAŁ TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE M30 00:44:39       00:44:30 2 00:44:35
176 320 PILARSKI KRZYSZTOF TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE.PL M30 00:45:13       00:44:15 2 00:44:44
177 214 ZAJĄC LESZEK TORUŃ LESVOLT M60 00:45:26 00:45:14       2 00:45:20
178 355 HOŁDA PAWEŁ STOLNO VOLCANO M30 00:44:51       00:46:29 2 00:45:40
179   GOŁĘBIEWSKI JANUSZ ROGÓŹNO   M50     00:46:43   00:47:02 2 00:46:53
180   KALISZ ANDRZEJ CHEŁMŻA MAK BIEGA M50 00:46:44       00:47:15 2 00:47:00
181   PIASECKI ARTUR TORUŃ   M30 00:48:43   00:45:35     2 00:47:09
182 77 KULS MICHAŁ INOWROCŁAW   M18 00:49:18     00:45:39   2 00:47:29
183 318 CZERWIŃSKI MICHAŁ INOWROCŁAW 12WOG M30 00:47:29     00:47:28   2 00:47:29
184 252 JONATOWSKI GRZEGORZ SILNO   M30 00:47:18       00:47:47 2 00:47:33
185   PASZKOWSKI JANUSZ BRODNICA   M60 00:47:15       00:47:55 2 00:47:35
186 54 KRZYŻANOWSKI ROBERT M. BYDGOSZCZ RUN PASJA #NAZWA? 00:46:06 00:49:18       2 00:47:42
187   KRUSZYŃSKI KRZYSZTOF ŚWIECIE   M50     00:46:54   00:48:46 2 00:47:50
188   MILEWSKI BENEDYKT GRĄŻAWY SAMINDRUK BRODNICA M50 00:47:04   00:48:38     2 00:47:51
189 317 MACIASZEK KRZYSZTOF TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE.PL M30 00:46:02       00:49:49 2 00:47:56
190   BIŃCZARSKI PATRYK WŁOCŁAWEK   M30     00:47:58   00:48:28 2 00:48:13
191   BANASZAK ADAM GNIEWKOWO TKKF SOKÓŁ GNIEWKOWO M40   00:48:42 00:48:05     2 00:48:24
192   LIS JANUSZ NOWAWIEŚ CHEŁMIŃSKA TKKF CHEŁMNO M50 00:48:53       00:48:00 2 00:48:27
193 323 KRAJEWSKI LEZSEK PIGŻA KM TRUCHCIK ŁUBIANK M30 00:47:24 00:49:52       2 00:48:38
194 358 PALMA MIROSŁAW TORUŃ   M50 00:48:01       00:49:53 2 00:48:57
195 462 FALKOWSKI MICHAŁ KOWALEWO POMORSKIE KOWALEWO BIEGA M30   00:48:36 00:49:54     2 00:49:15
196 281 KRUSZYNA ROBERT DZIEMIONNA   M40 00:48:59     00:49:38   2 00:49:19
197   NEUMANN ANDRZEJ BYDGOSZCZ WKURW_TEAM M40     00:48:31   00:50:34 2 00:49:33
198 233 JAROSŁAW MAZERSKI TORUŃ   M30 00:49:06 00:50:00       2 00:49:33
199   RUMIŃSKI ARKADIUSZ TORUŃ NADAKTYWNI TORUŃ M18 00:39:29 01:00:04       2 00:49:47
200 122 GRZYWIŃSKI WOJTEK TORUŃ 12WOG M30   00:49:37     00:50:16 2 00:49:57
201   WARCHOŁ MARCIN ŚWIECIE   M18     00:48:10   00:52:16 2 00:50:13
202   KRZEMKOWSKI PIOTR GRUCZNO SOLIDARNOŚĆ POLEDNO M30 00:50:22   00:50:52     2 00:50:37
203   ŻYTOWIECKI DAWID RYPIN KB LECH RYPIN M30 00:51:14 00:50:20       2 00:50:47
204 349 TELEJKO ŁUKASZ BYDGOSZCZ STUDIO ZDROWIA BYDGOSZCZ M18 00:43:51 00:57:55       2 00:50:53
205   RATOWSKI RAFAŁ TORUŃ PARKRUN TORUŃ M40 00:50:10   00:51:44     2 00:50:57
206   WOJTYŁA PAWEŁ SIEMKOWO SOLIDARNOŚĆ POLEDNO M18 00:52:26   00:50:43     2 00:51:35
207 8 BEREBECKI ROMAN RYPIN KB LECH RYPIN M60 00:50:06     00:53:03   2 00:51:35
208 160 ZAWIASIŃSKI BARTLOMIEJ UNISŁAW UNISŁAW BIEGA M18 00:50:42 00:52:33       2 00:51:38
209 454 PIOTROWSKI MACIEJ GNIEWKOWO   M30 00:50:21 00:53:29       2 00:51:55
210   ABCZYŃSKI ROBERT ŚWIECIE SOLIDARNOŚĆ POLEDNO M40 00:51:16   00:52:55     2 00:52:06
211 35 SADOWSKI KACPER KIKÓŁ GKS FABIANKI M18 00:46:25       00:58:38 2 00:52:32
212   SIMSON IRENEUSZ WĄBRZEŹNO   M30     00:53:35   00:52:19 2 00:52:57
213 181 BRZÓSKIEWICZ PRZEMYSŁAW LISEWO   M30 00:51:55 00:54:00       2 00:52:58
214   JEGIERSKI DARIUSZ GRUDZIĄDZ GRUDZIĄDZ BIEGA M40 00:53:13   00:52:45     2 00:52:59
215   RENC PATRYK BYDGOSZCZ SERCE TYBETU M18   00:54:38 00:52:23     2 00:53:31
216   PISKORSKI PIOTR GOLUB-DOBRZYŃ   M40   00:52:36     00:54:36 2 00:53:36
217 241 BRATEK ANDRZEJ BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ M50 00:54:36   00:53:57     2 00:54:17
218   MAJEWSKI WIESŁAW CIECHOCINEK MARMEL TORUŃ M50     00:53:48   00:55:11 2 00:54:30
219   WINIARSKI ŁUKASZ TORUŃ DRUŻYNA SZPIKU M30 00:53:08 00:56:16       2 00:54:42
220   CHOJNICKI GRZEGORZ TORUŃ   M40 00:55:02       00:54:56 2 00:54:59
221   WARCHOŁ RYSZARD ŚWIECIE CAŁY TWÓJ M50     00:59:12   00:52:26 2 00:55:49
222   WEGNER ROMAN NIEMCZ   M50   00:58:21 00:53:33     2 00:55:57
223 114 LIPIŃSKI MAREK TORUŃ   M40 00:58:41   00:55:24     2 00:57:03
224   GUŹDZIOŁ JAREK SOLEC KUJAWSKI SOLECCY BIEGACZE M40 00:56:30   00:58:28     2 00:57:29
225   MAJEWSKI JAN TORUŃ TOWARZYSTWO MIAST PARTNERSKICH TORUNIA M70 00:56:24   00:58:53     2 00:57:39
226   BŁAŻEJEWSKI DARIUSZ ŚWIECIE KLUB HDK ŚWIECIE M50 00:57:09   00:58:56     2 00:58:03
227   SPYCH KRZYSZTOF ŚWIECIE   M40     00:58:42   00:57:50 2 00:58:16
228 131 PROKOPOWICZ NIŁ WŁOCŁAWEK WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK M70 00:57:27 00:59:25       2 00:58:26
229   KILKOWSKI JAROSŁAW TORUŃ   M50       00:59:58 00:57:17 2 00:58:38
230   MORITZ KAROL GRUDZIĄDZ BIEGIEM DLA MAGDY M40   01:01:26 00:56:17     2 00:58:52
231 357 KRZEMIŃSKI ARKADIUSZ TORUN   M40 00:54:35 01:03:24       2 00:59:00
232   NAGÓRSKI RYSZARD CIECHOCINEK   M60 01:01:05   00:57:50     2 00:59:28
233 210 JAWORSKI MARCIN SOLEC KUJAWSKI   M40   01:04:04     00:57:34 2 01:00:49
234 294 HOŁDA JERZY STOLNO   M60 00:59:50       01:02:45 2 01:01:18
235   PODOLSKI MICHAŁ ŁAZIENIEC   M18     01:00:06   01:02:40 2 01:01:23
236 280 LENC JANUSZ BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ M60 01:05:10 01:01:33       2 01:03:22
237   SZARMACH KACPER GRÓDEK PAWEL ELECTRIC M18     00:48:22   01:23:35 2 01:05:59
238 449 KOSIŁO TADEUSZ BYDGOSZCZ RUNBUSTERS M50   01:20:49     01:17:37 2 01:19:13
239 502 KLEDZIK ZBIGNIEW CHOMIĄŻA SZLACHECKA IDEALNIE NIEDOSKONALI M18   00:34:53       1 00:34:53
240   MYŚLAK PIOTR POZNAŃ TRIATHLONISTA.COM #OWOCBIEGA M18     00:35:20     1 00:35:20
241   WŁOCZEWSKI KRZYSZTOF KRUSZYN BROTHERS TEAM M40       00:35:37   1 00:35:37
242   BEDNARCZYK ADRIAN BYDGOSZCZ 1 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA BYDGOSZCZ M30     00:35:54     1 00:35:54
243   GRZEGORCZYK BARTOSZ ŻARY ŻARY RUNNERS TEAM M40     00:35:58     1 00:35:58
244   WASZAK KRZYSZTOF WŁOCŁAWEK BROTHERS TEAM M18       00:36:09   1 00:36:09
245   DZIERLIŃSKI PAWEŁ ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE MONDI BAGS M30     00:36:22     1 00:36:22
246   KLEMAŃSKI MARCIN ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE M30     00:36:30     1 00:36:30
247   JANUS DAWID ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE M30     00:36:49     1 00:36:49
248   KŁOS KALUDIUSZ SKÓRCZ WILK KOCIEWSKI M30     00:37:04     1 00:37:04
249   BANDOCH MARIUSZ SOLEC KUJAWSKI   M40   00:37:08       1 00:37:08
250 419 KLUSZCZYŃSKI ROBERT TORUŃ TORUŃ MULTISPORT TEAM M40 00:37:09         1 00:37:09
251   KALINOWSKI DAWID BYDGOSZCZ BTW BYDGOSZCZ M30     00:37:13     1 00:37:13
252   POZNAŃSKI MARTIN GOŁAŃCZ TEAM RUN GOŁAŃCZ M18   00:37:18       1 00:37:18
253   TOMASZEWSKI MACIEJ TORUŃ KM UMK M30         00:37:23 1 00:37:23
254   GRYCKIEWICZ SZYMON TORUŃ FIZJOTERAPIA SZYMON GRYCKIEWICZ M18   00:37:30       1 00:37:30
255   CHMARZYŃSKI JERZY NOWE KRĄPLEWICE LUKS SEROCK M40     00:37:42     1 00:37:42
256   MAĆKOWSKI MACIEJ BYDGOSZCZ UPS BYDGOSZCZ M30     00:37:44     1 00:37:44
257   ZIELINSKI KAMIL BRZESC KUJAWSKI   M18       00:37:48   1 00:37:48
258   MIKA OSKAR BYDGOSZCZ   M30         00:37:50 1 00:37:50
259   LEWANDOWSKI MARIUSZ TOPÓLKA   M18       00:38:03   1 00:38:03
260   CZAJKOWSKI PIOTR KOWALEWO POM AGROLOK SPORT TEAM / BCT TEAM M18 00:38:05         1 00:38:05
261   PRZYBYLSKI KRZYSZTOF BORECZNO   M40     00:38:05     1 00:38:05
262   MĄCZKOWSKI MACIEJ GRUDZIĄDZ   M30     00:38:05     1 00:38:05
263 367 POKORA RAFAŁ SZPETAL GÓRNY GKS FABIANKI M40 00:38:14         1 00:38:14
264 424 FOREMSKI SŁAWOMIR TORUN TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY M50 00:38:19         1 00:38:19
265   WASZAK SEBASTIAN WŁOCŁAWEK BROTHERS TEAM M30       00:38:19   1 00:38:19
266   KULPA MICHAŁ BUKOWIEC GMD ZYKAN M30     00:38:23     1 00:38:23
267   WOLNY PIOTR BYDGOSZCZ BRZOZA BIEGA M50       00:38:43   1 00:38:43
268   LENC SEBASTIAN LASKOWICE POMORSKIE TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ M40     00:38:51     1 00:38:51
269   ŁAZ KAMIL BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ M30     00:38:52     1 00:38:52
270   RADTKA TOMASZ ŁOBŻENICA LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA M40   00:38:55       1 00:38:55
271   RZĄDCA MARCIN KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN M30     00:38:59     1 00:38:59
272 453 KMITTA LESZEK INOWROCŁAW JANUSZE JOGGINGU M30 00:39:07         1 00:39:07
273   PLUCIŃSKI MICHAŁ TORUŃ TMT TORUN M30 00:39:17         1 00:39:17
274   SOBCZAK TOMASZ POZNAŃ   M40       00:39:21   1 00:39:21
275   RADTKA ARTUR WYRZYSK LZS M40   00:39:31       1 00:39:31
276   WASZAK MARIUSZ NOWY ZBRACHIN BROTHERS TEAM M30       00:39:35   1 00:39:35
277   TOPCZEWSKI GRACJAN BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM / TRISPACE M40     00:39:38     1 00:39:38
278   SLIWA MAREK KRAPLEWICE   M50     00:39:51     1 00:39:51
279   KUBACKI BARTOSZ SZUBIN   M40   00:39:54       1 00:39:54
280   RACINOWSKI ADAM WIĄG MONDI M40     00:39:56     1 00:39:56
281   BIAŁEK DAWID NAKŁO KWP W BYDGOSZCZY M18   00:40:02       1 00:40:02
282   RUSS ROMAN LASKOWICE TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ M50     00:40:03     1 00:40:03
283   CHOLEWIŃSKI DARIUSZ BYDGSZCZ   M40   00:40:06       1 00:40:06
284   PRZYBYLSKI PATRYK TORUŃ   M30 00:40:07         1 00:40:07
285   FRANKOWSKI JAROSŁAW ZAGÓRÓW   M40   00:40:10       1 00:40:10
286   STADNIK TOMASZ TORUŃ CSAIU M30 00:40:16         1 00:40:16
287 452 CHMURZYŃSKI TOMASZ BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ M40   00:40:16       1 00:40:16
288   ŁAGÓD ŁUKASZ PAPOWO BISKUPIE   M30     00:40:20     1 00:40:20
289   PAWLIK STANISŁAW OSIELSKO   M50     00:40:21     1 00:40:21
290   BĄCZKOWSKI SŁAWOMIR GRUDZIĄDZ V RUNNER M30     00:40:22     1 00:40:22
291   KASZUBOWSKI ZENON MALBORK ACTIV MALBORK M50     00:40:29     1 00:40:29
292   KRYSZTOFIAK SLAWOMIR BYDGOSZCZ   M50   00:40:29       1 00:40:29
293   BOROWSKI ADAM INOWROCŁAW   M40   00:40:30       1 00:40:30
294   CHMIELARZ KRZYSZTOF KRUSZWICA CHMIELARZ TEAM KRUSZWICA M18       00:40:30   1 00:40:30
295   SZULC JACEK STOLNO TKKF CHELMNO M50     00:40:39     1 00:40:39
296   KAMIŃSKI PIOTR TORUŃ   M40       00:40:40   1 00:40:40
297   KARNECKI RAFAŁ ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE M30     00:40:42     1 00:40:42
298   SMOLIŃSKI KAMIL SZUBIN   M18   00:40:51       1 00:40:51
299   WOJCIECHOWSKI MIROSŁAW SZUBIN KOBYLARNIA M30   00:40:52       1 00:40:52
300   LEWANDOWSKI TOMASZ BYDGOSZCZ REGIONALNE CENTRUM INFORMATYKI BYDGOSZCZ M30   00:41:00       1 00:41:00
301   KATNIK JACEK ŁOCHOWO   M40     00:41:02     1 00:41:02
302   JANKIEWICZ MACIEJ BYDGOSZCZ SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA M30 00:41:07         1 00:41:07
303   PAWLACZYK SZYMON BYDGOSZCZ TRISPACE M30     00:41:11     1 00:41:11
304   ROSIŃSKI PRZEMYSŁAW ZIELONKA TRISPACE M40     00:41:14     1 00:41:14
305   STANKIEWICZ JACEK DEBRZNO 77-310 DEBRZNO M18     00:41:15     1 00:41:15
306   BĄK OSKAR MĄKOWARSKO   M30 00:41:17         1 00:41:17
307   TARASKA MARCIN BARCIN ŚLIMAKI BARCIN M40   00:41:21       1 00:41:21
308   BUKOWIŃSKI MICHAŁ BYDGOSZCZ KLUB HANI & ANTKA M40   00:41:22       1 00:41:22
309   SZYSZKA MARIUSZ BYDGOSZCZ PGB | SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA M40     00:41:24     1 00:41:24
310   MOROSZCZAK BOGUMIŁ BYDGOSZCZ PGB SPORTOWA PACZKA / SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA M40     00:41:24     1 00:41:24
311   KOZŁOWSKI ROBERT 8/17   M40       00:41:28   1 00:41:28
312 379 KOSTAŃSKI ADAM BRODNICA BRODNICA BIEGA M30 00:41:29         1 00:41:29
313   SKIBSKI MACIEJ ŚWIECIE   M18     00:41:30     1 00:41:30
314   KUŚNIEREK BARTOSZ ŻNIN PAŁUKI RUNNING TEAM M30   00:41:30       1 00:41:30
315   KUBARSKI JULIAN BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ M40 00:41:31         1 00:41:31
316   PIENIĄŻEK MATEUSZ LISEWO   M18         00:41:33 1 00:41:33
317   SADECKI KAROL CHEŁMNO ATOS TEAM M30     00:41:36     1 00:41:36
318   SZYCHOWSKI JAROSŁAW WIERZCHUCICE TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ M30   00:41:37       1 00:41:37
319   NOWAKOWSKI DARIUSZ TORUŃ   M40 00:41:37         1 00:41:37
320   BOREK ROBERT ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE M40     00:41:42     1 00:41:42
321   KOZŁOWSKI ZBIGNIEW TORUŃ NADAKTYWNI TORUŃ M30       00:41:44   1 00:41:44
322   LEMAŃCZYK TOMASZ NOWE KRĄPLEWICE STREET WORKOUT ŚWIECIE M18     00:41:52     1 00:41:52
323   WĄSIK MARCIN CHEŁMŻA Biegam bo kocham ten stan M30         00:41:53 1 00:41:53
324   KUREK PRZEMEK SZCZEPANOWO   M18   00:41:55       1 00:41:55
325   PRZYBYLSKI MACIEJ PRZYŁĘKI   M40     00:41:56     1 00:41:56
326   BIAŁECKI JAKUB WROCŁAW   M30   00:41:59       1 00:41:59
327   SOCHA WOJCIECH ŚWIECIE   M30     00:42:01     1 00:42:01
328   MUSIAŁ SZYMON UNISŁAW PRZEBIEGLI UNISŁAW M30     00:42:02     1 00:42:02
329   SZTUWE DAWID TORUŃ AKBP MARMEL TORUŃ M18   00:42:12       1 00:42:12
330   KAWUCHA MIROSŁAW GDYNIA KRS FORMOZA M40     00:42:17     1 00:42:17
331   KULPA MARCIN GRUDZIĄDZ   M30     00:42:20     1 00:42:20
332   KLIMEK ŁUKASZ BLIZNO H2O TEAM M30     00:42:22     1 00:42:22
333   PEŻYŃSKI PIOTR BYDGOSZCZ CHUCK ATTACK M30     00:42:23     1 00:42:23
334   DRZAZGOWSKI RADOSŁAW STRZELNO   M40         00:42:25 1 00:42:25
335   PAWŁOWSKI TOMASZ ŚWIECIE MONDI CORRUGATED M18     00:42:30     1 00:42:30
336   KUJAWA MATEUSZ BYDGOSZCZ   M30     00:42:31     1 00:42:31
337   GRZECHOWIAK ARKADIUSZ ŻNIN PAŁUKI RUNNING TEAM M18   00:42:32       1 00:42:32
338   DOBOSZ MACIEJ NAKŁO   M30   00:42:32       1 00:42:32
339   MARCHLEWSKI KAMIL CHEŁMNO MONDI CORRUGATED M30     00:42:33     1 00:42:33
340   CIERNIAK JAROSŁAW POWIEDZ OSIEDLE DRUŻYNA SZPIKU M40   00:42:33       1 00:42:33
341   KAMIŃSKI ARKADIUSZ GRUDZIADZ AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ M40     00:42:36     1 00:42:36
342   KACZMARCZYK DANIEL GRĘBOCIN ANIRO RUN TEAM M40     00:42:37     1 00:42:37
343   GOLIŃSKI MICHAŁ ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE M30     00:42:38     1 00:42:38
344   ŚPICA LESZEK BYDGOSZCZ PGB SPORTOWA PACZKA M40     00:42:49     1 00:42:49
345   GRZENKOWITZ DARIUSZ CHEŁMNO   M40     00:42:51     1 00:42:51
346   ANGIELCZYK MIROSŁAW ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE MONDI ŚWIECIE S.A. M40     00:42:53     1 00:42:53
347   GRYKIEL TOMASZ POZNAŃ KS Julian M30         00:42:53 1 00:42:53
348   STRZELECKI MICHAŁ WARSZAWA SMASHING PĄPKINS M30   00:42:54       1 00:42:54
349   PILARSKI MAKSYMILIAN WAŁKOWISKA/OSIE OSP OSIE M18     00:42:56     1 00:42:56
350   JUREK DAWID ŚWIECIE   M40     00:42:57     1 00:42:57
351   PIWOŃSKI ZBIGNIEW WŁOCŁAWEK   M40       00:42:57   1 00:42:57
352   MARCHLEWSKI JACEK ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECEI M40     00:42:58     1 00:42:58
353   KALISZEWSKI DANIEL TRYSZCZYN   M40     00:42:58     1 00:42:58
354   RYBARCZYK WOJCIECH OSIELSKO   M40     00:42:59     1 00:42:59
355   SZARMACH KRZYSZTOF STAROGARD GD TRI STAROGARD GD M50     00:42:59     1 00:42:59
356   WITKWSKI KRZYSZTOF GRUDZIĄDZ   M30     00:43:00     1 00:43:00
357   TUŁAZA JAN TORUŃ KLUB BIEGACZA T2/4 M50 00:43:01         1 00:43:01
358   MARCINIAK WITOLD WŁOCŁAWEK WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK M40       00:43:01   1 00:43:01
359   ARBAT MARIUSZ KWIDZYN KWIDZYN BIEGA M40     00:43:02     1 00:43:02
360   SKOWROŃSKI ADRIAN WŁOCŁAWEK   M18       00:43:02   1 00:43:02
361   DRZAZGOWSKI RADOSŁAW STRZELNO   M40       00:43:02   1 00:43:02
362   WAJER MICHAŁ OSIEK NAD/NOTECIA KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK M30   00:43:03       1 00:43:03
363   BOMBICKI MIŁOSZ SZUBIN   M30   00:43:03       1 00:43:03
364   JANCZARSKI MARCIN TORUŃ ANIRO RUN TEAM M30     00:43:05     1 00:43:05
365   ŻUK PIOTR ŚWIECIE MONDI BAGS M40     00:43:10     1 00:43:10
366   MURAWSKI MICHAŁ BRODNICA TEAM STOLKAR M30     00:43:13     1 00:43:13
367   PLUCIŃSKI JAKUB INOWROCŁAW   M30 00:43:15         1 00:43:15
368   KRZYWDZIŃSKI DOMINIK GĄBIN UKB SZUBIN M18   00:43:15       1 00:43:15
369   NIEDBALSKI PRZEMYSŁAW ŻNIN PAŁUKI RUNING TEAM M40   00:43:15       1 00:43:15
370   KONIARSKI JANUSZ PRZYSIEK   M50     00:43:22     1 00:43:22
371   BRZEZIŃSKI PAWEŁ BYDGOSZCZ   M40     00:43:23     1 00:43:23
372   DĄBROWSKI JAROSŁAW BYDGOSZCZ CB163 M18     00:43:24     1 00:43:24
373 360 CHORAZAK SŁAWEK UNISŁAW   M40 00:43:28         1 00:43:28
374   POPŁONKOWSKI PAWEŁ WŁOCŁAWEK WIKA POLSKA M50       00:43:32   1 00:43:32
375   JĘDRAL JANUSZ JEŻEWO PACKMAN TEAM M40     00:43:37     1 00:43:37
376   ŁUKASZEWSKI JAROSŁAW WŁOCŁAWEK WŁOCŁAWEK M18 00:43:38         1 00:43:38
377   MATERN ANDRZEJ ŚWIECIE PGB SPORTOWA PACZKA M40     00:43:40     1 00:43:40
378   STRĘCIWILK TOMASZ GRUDZIĄDZ BWM M30     00:43:41     1 00:43:41
379   PRUS MAREK WŁOCŁAWEK ANWIL TEAM M40       00:43:42   1 00:43:42
380   KRUPA GRZEGORZ WŁOCŁAWEK ANWIL TEAM M40       00:43:42   1 00:43:42
381   WROTEK ARTUR TORUŃ   M40     00:43:47     1 00:43:47
382   ŻUCHOWSKI JÓZEF PŁONNE EKO-OPAŁ PŁONNE M40 00:43:50         1 00:43:50
383   MATULA BARTLOMIEJ UNISŁAW PRZEBIEGLI UNISŁAW M40     00:43:51     1 00:43:51
384   ANTONI SĘPULNO KR. RAN TIM SĘPULNO KR. M50 00:43:53         1 00:43:53
385   LEWANDOWSKI RAFAŁ TORUŃ VENI, CUCURRI, VICI M30     00:43:54     1 00:43:54
386   WRÓBEL MICHAŁ GRUDZIĄDZ   M18     00:43:56     1 00:43:56
387   JEŻOWSKI GRZEGORZ GRUDZIADZ AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ M40 00:43:57         1 00:43:57
388 366 ZIEMIŃSKI MACIEJ UNISŁAW GARDENFLORA MTB TEAM M18 00:43:57         1 00:43:57
389   LEWANDOWSKI JAN MOGILNO MOGILNO TEAM M40   00:43:58       1 00:43:58
390   JUREK PIOTR SZUBIN BBL SZUBIN M50   00:44:00       1 00:44:00
391   GRALEWSKI BARTOSZ BRZEŚĆ KUJAWSKI   M18       00:44:01   1 00:44:01
392   KOPACZ ADRIAN BYSŁAW   M30     00:44:06     1 00:44:06
393 101 STRZELECKI DAWID TORUŃ TEAM SPIRIT M30 00:44:09         1 00:44:09
394 119 ZADYLAK JAKUB GOLUB-DOBRZYŃ PSP GOLUB-DOBRZYŃ M18 00:44:09         1 00:44:09
395   SZYSZKA RADOSŁAW BYDGOSZCZ POLONIA BYDGOSZCZ SLA M30     00:44:14     1 00:44:14
396   JAŚKIEWICZ RAFAŁ WŁOCŁAWEK WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK M40       00:44:16   1 00:44:16
397   GREGROWSKI KRZYSZTOF TORUŃ Podgórz Toruń M30         00:44:22 1 00:44:22
398   OGORZAŁEK ŁUKASZ WĄBRZEŹNO miastoaktywni.pl M40         00:44:25 1 00:44:25
399   BONIKOWSKI JAKUB GRUDZIĄDZ   M40     00:44:27     1 00:44:27
400   OSIŃSKI KAROL JAROSZEWO PAŁUKI RUNNING TEAM M30   00:44:30       1 00:44:30
401   MAJEWSKI ŁUKASZ TORUŃ Parkrun Toruń M30         00:44:31 1 00:44:31
402   URBANIAK WOJCIECH ŻNIN   M40   00:44:32       1 00:44:32
403   RETECKI KRZYSZTOF OSTROMECKO Bogmar/Presto Ostromecko M40         00:44:32 1 00:44:32
404   KLEIN LUKASZ TORUN OPTYK ŚWIECKI M30     00:44:33     1 00:44:33
405   CZERWIŃSKI KRZYSZTOF OŚNO AKADEMIABIEGANIA GRUDZIĄDZ M18     00:44:36     1 00:44:36
406   JERZYK PAWEŁ WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN M30     00:44:41     1 00:44:41
407   WĘGIELEWSKI SZYMON BYDGOSZCZ   M30   00:44:42       1 00:44:42
408   HELSZTAJN ROBERT ŻNIN PAŁUKI RUNNING TEAM M40   00:44:44       1 00:44:44
409   CZARNIAK KACPER NAKONOWO STARE   M18       00:44:45   1 00:44:45
410   WITEK KAROL OSIE   M30 00:44:46         1 00:44:46
411   JANOWSKI ADAM LISEWO TKKF CHEŁMNO M40       00:44:47   1 00:44:47
412   ARCHACKI ANDRZEJ SULNOWO MONDI CORRUGATED M40     00:44:49     1 00:44:49
413   PRZYBYSZ ARTUR POZNAŃ BIEGAJ PO ENDORFINY M18   00:44:50       1 00:44:50
414   WALCZAK TOMASZ ŚWIECIE BIEGAJĄCE CIACHA M40     00:44:52     1 00:44:52
415 108 LIPIŃSKI KRZYSZTOF TORUŃ PARKRUN TORUŃ M30 00:44:56         1 00:44:56
416   STERENCZAK PRZEMYSŁAW KATOWICE BIEGAJ POD OKIEM TRENERA M40       00:44:58   1 00:44:58
417   RUBAJ PIOTR ŚWIECIE ŚWIECIE M30     00:45:02     1 00:45:02
418   CZAPIEWSKI KAZIMIERZ ŚWIECIE   M40     00:45:03     1 00:45:03
419   TOPÓR MIKOŁAJ ŚWIECIE STREET WORKOUT ŚWIECIE M18     00:45:04     1 00:45:04
420   KUNKE TOMASZ GRUDZIĄDZ   M40     00:45:05     1 00:45:05
421   WITCZAK DARIUSZ KRĄPLEWICE   M40     00:45:07     1 00:45:07
422   KOZIŃSKI MAREK OSIELSKO RUN BYDGOSZCZ M40   00:45:10       1 00:45:10
423 106 STECKIEWICZ EDMUND RYPIN KB LECH RYPIN M40 00:45:15         1 00:45:15
424   KWIATKOWSKI TOMASZ KWIDZYN Kwidzyn Biega M30         00:45:16 1 00:45:16
425   GOŁUŃSKI JERZY BYDGOSZCZ PGB SPORTOWA PACZKA M50     00:45:21     1 00:45:21
426   WTOREK TOMASZ GRUDZIĄDZ H2O TEAM M40     00:45:21     1 00:45:21
427   GRZYWIŃSKI GRZEGORZ BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ M40 00:45:21         1 00:45:21
428   TACZYŃSKI MAREK RYPIN   M30         00:45:21 1 00:45:21
429   SOBIECH JAKUB WARSZAWA MAMA I TATA MOIM SPONSOREM M18       00:45:22   1 00:45:22
430   PIKULIK JAROSŁAW TRZEBOŃ LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA M30   00:45:24       1 00:45:24
431   PŁATEK TOMASZ LISEWO Aktywne Lisewo M40         00:45:27 1 00:45:27
432 415 RUMIŃSKI PIOTR ALEKSANDRÓW KUJAWSKI   M40 00:45:29         1 00:45:29
433   PIZARSKI KRZYSZTOF TORUŃ   M30   00:45:29       1 00:45:29
434   GUMUŁA MARIUSZ INOWROCŁAW   M50 00:45:30         1 00:45:30
435   OLENDER TOMASZ GRUDZIĄDZ   M30         00:45:33 1 00:45:33
436   HEJNA KAMIL BYDGOSZCZ OCOCHODZIWBIEGU M30     00:45:40     1 00:45:40
437   MASŁOWSKI JANUSZ SKARSZEWO   M30     00:45:40     1 00:45:40
438   WŁODZIMIERZ STENBOROWSKI CHEŁMŻA FALKON M40 00:45:40         1 00:45:40
439   MEJGIER PAWEŁ SYPNIEWO TKKF WODNIK WIĘCBORK M40     00:45:41     1 00:45:41
440   KĘSKA RAFAŁ ŚWIECIE NADLEŚNICTWO DĄBROWA M18     00:45:42     1 00:45:42
441   PALUSZKIEWICZ ŁUKASZ ŻNIN   M18   00:45:42       1 00:45:42
442   RAJEWICZ KRZYSZTOF PUSZCZYKOWO   M40   00:45:46       1 00:45:46
443   RASZTUBOWICZ DANIEL BYDGOSZCZ PODGÓRZ TORUŃ M40 00:45:49         1 00:45:49
444   SUPERCZYNSKI ANDRZEJ ŻNIN   M18   00:45:50       1 00:45:50
445   BARTOS ARKADIUSZ GRUDZIĄDZ PGB SPORTOWA PACZKA M50     00:45:53     1 00:45:53
446   MURACZEWSKI PIOTR TORUŃ   M30     00:45:53     1 00:45:53
447   SZYPUŁA MARCIN ŚWIECIE   M30     00:45:55     1 00:45:55
448   KRYSIŃSKI ŁUKASZ ŻNIN   M30   00:45:56       1 00:45:56
449   LEMAŃCZYK MICHAŁ JEŻEWO   M30     00:45:57     1 00:45:57
450   BEDNARCZYK PRZEMYSŁAW GRUDZIĄDZ Dajerade M30         00:45:57 1 00:45:57
451   BARANOWICZ SZYMON MYŚLIBÓRZ   M18 00:46:02         1 00:46:02
452   MONDRY WALDEMAR BYDGOSZCZ   M50     00:46:02     1 00:46:02
453   KUJAWA WOJTEK TORUŃ   M30     00:46:05     1 00:46:05
454   MARCZYŃSKI PAWEŁ BOŻEJEWICZKI PAŁUKI RUNNING TEAM M30   00:46:06       1 00:46:06
455   FISZER JAKUB CZARNE BŁOTO   M40 00:46:07         1 00:46:07
456   ZAWIDZKI MATEUSZ BRZEŚĆ KUJAWSKI MAMA I TATA MOIM SPONSOREM M18       00:46:08   1 00:46:08
457   DUDEK MARIUSZ CHEŁMŻA   M40         00:46:08 1 00:46:08
458   BIŃCZARSKI PATYK WŁOCŁAWEK   M30 00:46:08         1 00:46:08
459   TORZEWSKI ROMAN BONIEWO   M40       00:46:10   1 00:46:10
460   BĄBIŃSKI BARTŁOMIEJ WŁOCŁAWEK BBG-PROJEKT M40       00:46:10   1 00:46:10
461   RUSIECKI MIKOŁAJ BYDGOSZCZ KEEEPER M30     00:46:11     1 00:46:11
462   MAŚLIŃSKI MIROSŁAW SZUBIN   M50   00:46:11       1 00:46:11
463   TROJANOWSKI SŁAWOMIR ŚWIECIE   M30     00:46:12     1 00:46:12
464   ZIĘBA ŁUKASZ SMOLNIKI   M30   00:46:15       1 00:46:15
465   SZATKOWSKI JÓZEF GRUDZIĄDZ Morsy z Grudziądza M60         00:46:15 1 00:46:15
466   KOSEDA ROBERT KARTUZY HONEY BADGER M40     00:46:18     1 00:46:18
467   RUCZEWSKI PAWEŁ WŁOCŁAWEK DRUMET W RUCHU M40       00:46:22   1 00:46:22
468   GREGOR BŁAŻEJ PIECHCIN SPWL POZNAŃ M30   00:46:23       1 00:46:23
469 423 NOWAK JAROSŁAW TORUŃ SPC M50 00:46:24         1 00:46:24
470 430 MŁECKI TOMSZ TORUŃ MALEK M40 00:46:31         1 00:46:31
471   PACKI ŁUKASZ WIELUŃ WIELUŃ BIEGA M18     00:46:31     1 00:46:31
472   KĄTOWSKI TADEUSZ ŚWIECIE   M50     00:46:32     1 00:46:32
473   BUTOWSKI KRZYSZTOF TORUŃ   M30   00:46:38       1 00:46:38
474   KUBIAK RAFAŁ SOLEC KUJAWSKI   M40   00:46:38       1 00:46:38
475   PINIARSKI PAWEŁ MOGILNO MOGILNO TEAM M30   00:46:40       1 00:46:40
476   OWCZARCZYK PATRYK CHEŁMŻA   M18         00:46:40 1 00:46:40
477   WROBEL MATEUSZ FABIANKI   M18 00:46:40         1 00:46:40
478 319 KACZYŃSKI RAFAŁ TORUŃ PLUSZOWE NORNICE M30 00:46:43         1 00:46:43
479   WIŚNIEWSKI BARTŁOMIEJ LISEWO   M18         00:46:43 1 00:46:43
480   OSUCH MARCIN LISEWO OSUCH TEAM M30         00:46:43 1 00:46:43
481   TEKLIŃSKI DAWID GRUDZIĄDZ WTORKOWY TRENING M30     00:46:44     1 00:46:44
482 246 PROJS TOMASZ ŁUBIANKA KM TRUCHCIK ŁUBIANKA M50   00:46:44       1 00:46:44
483   STUCKI MAREK SULNOWO   M18     00:46:45     1 00:46:45
484   MURAWSKI MICHAŁ MURAWSKI BRODNICA Team STOLKAR M30         00:46:45 1 00:46:45
485   MURAS MICHAŁ CZARNOWO 22. ODN/GALAKTYKA M40     00:46:50     1 00:46:50
486 168 DOMINIAK ARKADIUSZ TORUŃ BASKETBALL REFEREES M30 00:46:51         1 00:46:51
487   JABŁOŃSKI MICHAŁ BYDGOSZCZ PKO BANK POLSKI M30     00:46:52     1 00:46:52
488   DOMASIK BOGUSŁAW WŁOCŁAWEK DRUMET W RUCHU M40       00:46:52   1 00:46:52
489   GLISZCZYŃSKI PAWEŁ KORONOWO   M18     00:46:54     1 00:46:54
490   KOCHAŃSKI DARIUSZ BUKOWIEC   M50     00:46:54     1 00:46:54
491   GÓRSKI MICHAŁ GRUCZNO GAZELLE GRUCZNO M30     00:46:56     1 00:46:56
492   CHOJNACKI JACEK TORUŃ TORUŃ PODGÓRZ M30 00:46:57         1 00:46:57
493   ZIELIŃSKI MARCIN WARSZAWA   M30     00:46:57     1 00:46:57
494   GRZESZKIEWICZ ANDRZEJ GDANSK RUNFORFUN GDANSK M40   00:46:58       1 00:46:58
495   NAFTYŃSKI JANUSZ GNIEZNO   M50     00:47:00     1 00:47:00
496   KĘSKA MATEUSZ ŚWIECIE PRZECHOWO TEAM M18     00:47:03     1 00:47:03
497   KANARKOWSKI TOMASZ ŻNIN   M50   00:47:03       1 00:47:03
498   WELCHOWSKI RAFAŁ INOWROCŁAW DZIKI Z BALCZEWA M30 00:47:04         1 00:47:04
499   TARGACZEWSKI PATRYK LASKOWICE   M18     00:47:05     1 00:47:05
500   POCHYLSKI TOMASZ ŻNIN MOS ŻNIN M40   00:47:05       1 00:47:05
501   WYRĄBKIEWICZ JANUSZ CIECHOCINEK APTEKA MIKSTURA CIECHOCINEK M60       00:47:06   1 00:47:06
502   OLSZEWSKI ŁUKASZ KWIDZYN SZKOŁA PODSTAWOWA NR. 2 W KWIDZYNIE M30     00:47:06     1 00:47:06
503   CHMIEL DAMIAN ROGOWO   M18   00:47:08       1 00:47:08
504   PULKOWSKI SŁAWOMIR ROGÓŹNO   M40     00:47:12     1 00:47:12
505   WOJCIECHOWSKI SEBASTIAN SZLACHTA, MALANKOWO   M40         00:47:14 1 00:47:14
506   KLONOWSKI TOMASZ ŚWIECIE PLATAN M40     00:47:18     1 00:47:18
507   MICHALAK PAWEŁ BYDGOSZCZ   M30     00:47:18     1 00:47:18
508   KANARKOWSKI STANISŁAW CZARNOWO NIEZRZESZONY M50   00:47:18       1 00:47:18
509 137 WILIŃSKI GRZEGORZ TORUŃ   M40 00:47:21         1 00:47:21
510   JESKA TOMASZ WĄGROWIEC THE PRODIGY M40   00:47:21       1 00:47:21
511   JAKUBOWSKI LESZEK SZEMBRUK 3 BDM M30     00:47:22     1 00:47:22
512   KONARSKI KRZYSZTOF ŻNIN   M18   00:47:26       1 00:47:26
513   DZIENNIK MACIEJ ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE M30     00:47:27     1 00:47:27
514   PORAJ ARTUR ŚWIECIE   M30     00:47:28     1 00:47:28
515   MAKOWSKI KRZYSZTOF WŁOCŁAWEK   M40       00:47:28   1 00:47:28
516   PERCZYŃSKI ŁUKASZ LUBRANIEC LUBRANIEC TEAM M30       00:47:30   1 00:47:30
517   BARTKOWSKI ZDZISŁAW GRUDZIĄDZ   M50     00:47:30     1 00:47:30
518   ŁUKASZEWSKI DAMIAN KOZŁOWO   M18     00:47:32     1 00:47:32
519   GOŁAŚ PRZEMYSŁAW ŻNIN   M30   00:47:32       1 00:47:32
520   JERZYK ROBERT SADLINKI TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN M40     00:47:35     1 00:47:35
521   KOTLAREK BARTOSZ ŁABISZYN   M18   00:47:35       1 00:47:35
522   PUSZCZ SŁAWEK SOLEC KUJAWSKI VEGE RUNNERS M30   00:47:36       1 00:47:36
523   DRĄŻKOWSKI PIOTR CHEŁMNO HEROBOX M30     00:47:43     1 00:47:43
524   PAZOKO MATEUSZ ŚWIECIE STREET WORKOUT ŚWIECIE M18     00:47:43     1 00:47:43
525   WILIŃSKI MAREK WŁOCŁAWEK DRUMET W RUCHU M50       00:47:43   1 00:47:43
526   BRONIEWSKI ADRIAN ŚWIECIE   M18     00:47:44     1 00:47:44
527   KUJAWA ADAM ŚWIECIE KEEEPER M40     00:47:45     1 00:47:45
528   WIELIŃSKI JACEK GDAŃSK GRUPA LOTOS M60         00:47:48 1 00:47:48
529   MALINOWSKI GRZEGORZ GRUDZIĄDZ Eskapados Grudziądz M30         00:47:56 1 00:47:56
530   WRÓBEL SZYMON ŚWIECIE   M18     00:47:57     1 00:47:57
531 450 KOSIŁO MARCIN BYDGOSZCZ RUNBUSTERS M30   00:47:58       1 00:47:58
532   TOPOLSKI GRZEGORZ WŁOCŁAWEK WIKA POLSKA RUNNING TREAM M30       00:47:58   1 00:47:58
533   SYPNIEWSKI HUBERT JANOWIEC WLKP   M18   00:47:59       1 00:47:59
534 240 ZIELIŃSKI ROBERT INOWROCŁAW ZIELOKI M50 00:48:00         1 00:48:00
535   CYRKLAFF DARIUSZ LISEWO   M18         00:48:01 1 00:48:01
536   MARACH PIOTR TORUŃ AKPB MARMEL TORUŃ M40     00:48:04     1 00:48:04
537   LEWANDOWSKI MARCIN BYDGOSZCZ KEEEPER M18     00:48:05     1 00:48:05
538 364 GRZYWIŃSKI WOJCIECH TORUŃ 12WOG M30 00:48:06         1 00:48:06
539   WALENSIAK KAMIL ROGOŹNO FWK TEAM ROGOŹNO M30   00:48:06       1 00:48:06
540   PRZYBYŁ MACIEJ ŻNIN FRIGO LOGISTICS M30   00:48:07       1 00:48:07
541   LIBECKI MARCIN ŚWIECIE PALIMY PODESZWY M40     00:48:08     1 00:48:08
542   RYBAK REMIGIUSZ BIAŁE BŁOTA KEEEPER M40     00:48:08     1 00:48:08
543   FILIPIAK JAKUB ŻNIN CUK UBEZPIECZENIA ŻNIN M30   00:48:08       1 00:48:08
544   WIŚNIEWSKI PAWEŁ ŚWIECIE WISIENKA TEAM M18     00:48:10     1 00:48:10
545   NARLOCH TOMASZ BYDGOSZCZ   M40   00:48:11       1 00:48:11
546   KWIATKOWSKI ŁUKASZ TORUŃ Orlen Running Team M30         00:48:11 1 00:48:11
547   BACHORSKI MICHAŁ INOWROCŁAW   M30 00:48:12         1 00:48:12
548   STYBORSKI DAWID CHEŁMNO MONDI CORRUGATED M18     00:48:12     1 00:48:12
549   CYRANKOWSKI ARTUR TURZNO Promil Turzno M30         00:48:12 1 00:48:12
550   ŚWIĄTEK MAREK NAKŁO NAD NOTECIĄ   M18   00:48:13       1 00:48:13
551   ŚWIDER JANUSZ KWIDZYN RUN-BIKE TRAVEL TEAM M50     00:48:15     1 00:48:15
552   FIAŁKOWSKI SYLWESTER ŚWIECIE PGB SPORTOWA PACZKA M30     00:48:17     1 00:48:17
553   BĄCZKOWSKI MIROSŁAW GRUPA   M40     00:48:17     1 00:48:17
554   BAGROWSKI MAREK JANOWO/K/ DABROWY CHELMINSKIEJ UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE RATUJE I BIEGA M50     00:48:17     1 00:48:17
555   JARANTOWICZ ADAM ŚWIECIE MONDI CORRUGATED SWIECIE SP. Z O. O. M30     00:48:20     1 00:48:20
556   BRZEZIŃSKI MARCIN WŁOCŁAWEK WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK M40       00:48:21   1 00:48:21
557   ZDUNOWSKI MACIEJ TORUN MOHERHEAD M30 00:48:22         1 00:48:22
558   TOPÓR BARTŁOMIEJ ŚWIECIE STREET WORKOUT ŚWIECIE M40     00:48:24     1 00:48:24
559   JAKÓBCZYK KRZYSZTOF GRUDZIĄDZ PGB SPORTOWA PACZKA M50     00:48:25     1 00:48:25
560   POL PIOTR GOŁAŃCZ TEAM RUN GOŁAŃCZ M30   00:48:26       1 00:48:26
561   BELTER SŁAWOMIR GOŁAŃCZ TEAM RUN GOŁAŃCZ M18   00:48:26       1 00:48:26
562   GĄSIOROWSKI ROBERT BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ M40     00:48:27     1 00:48:27
563   WIŚNIEWSKI JAN LISEWO   M50         00:48:27 1 00:48:27
564   MAKOWSKI MARIUSZ WŁOCŁAWEK   M30       00:48:28   1 00:48:28
565   KUCHCZYŃSKI ADAM BYDGOSZCZ BÓL TO ŚCIEMA M50     00:48:29     1 00:48:29
566   GOŁĘBIEWSKI PIOTR BYDGOSZCZ   M40   00:48:34       1 00:48:34
567   SKWARSKI MAREK ŻNIN PAŁUKI RUNNING TEAM M50   00:48:37       1 00:48:37
568   PAKULSKI PIOTR LUBRANIEC LUBRANIEC TEAM M40       00:48:37   1 00:48:37
569   KABACIŃSKI PAWEŁ ŻNIN   M18   00:48:38       1 00:48:38
570   ŁAZARSKI MARIAN DZIAŁOWO   M30         00:48:39 1 00:48:39
571   KWAŚNIEWSKI CZESŁAW ŚWIECIE   M40     00:48:42     1 00:48:42
572 389 URBAŃSKI MARCIN GRUDZIĄDZ AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ M40 00:48:43         1 00:48:43
573   HUZARSKI KAMIL TORUŃ   M18       00:48:47   1 00:48:47
574   VAN TOL KARIN ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE M50     00:48:49     1 00:48:49
575   GRZECHOWIAK TOMASZ ŻNIN PAŁUKI RUNNING TEAM M40   00:48:50       1 00:48:50
576   TOPOLSKI MARIUSZ RADZIEJÓW   M18       00:48:51   1 00:48:51
577   CICHOWICZ MARCIN GĄSAWA GĄS M40   00:48:53       1 00:48:53
578   MICHAŁOWSKI KRZYSZTOF GRUDZIĄDZ   M40     00:48:56     1 00:48:56
579   JAWORSKI BARTOSZ LISEWO Niezrzeszony M40         00:48:58 1 00:48:58
580   ROMPALSKI DARIUSZ ŚWIECIE   M40     00:49:00     1 00:49:00
581   SUBKOWSKI ARTUR ŚWIECIE   M40     00:49:00     1 00:49:00
582   KESKA RYSZARD WATOROWO   M40     00:49:00     1 00:49:00
583   SZTYPKA KONRAD WŁOCLAWEK WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK M30       00:49:00   1 00:49:00
584   SNARSKI KRZYSZTOF ROZGARTY   M50 00:49:01         1 00:49:01
585   ZASADA KRYSTIAN BARCIN ŚLIMAKI BARCIN M40   00:49:01       1 00:49:01
586   DANIELEWSKI GRZEGORZ ŚWIECIE   M40     00:49:03     1 00:49:03
587   MARCINKIEWICZ JAN ALEKSANDRÓW KUJAWSKI   M60       00:49:04   1 00:49:04
588   STYKAŁA SEBASTIAN BUKOWIEC   M40     00:49:05     1 00:49:05
589   GAJEWSKI MACIEJ WLOCŁAWEK   M30       00:49:06   1 00:49:06
590   KASPEREK RADOSŁAW ŚWIECIE   M30     00:49:07     1 00:49:07
591   KLIMCZAK PIOTR OSIĘCINY   M40       00:49:07   1 00:49:07
592   PACEK MIROSŁAW SEROCK   M50     00:49:09     1 00:49:09
593   WOJTECKI ŁUKASZ SOLEC KUJAWSKI SOLECCY BIEGACZE M30     00:49:11     1 00:49:11
594   ZIELIŃSKI SEBASTIAN TORUŃ   M30     00:49:14     1 00:49:14
595 460 KRYGER STANISŁAW BYDGOSZCZ   M30   00:49:14       1 00:49:14
596 316 BINASZEWSKI ADAM TORUŃ DRUŻYNA SZPIKU M30 00:49:15         1 00:49:15
597   KACZMAREK ROBERT ŻNIN DECATHLON FRANOWO M18   00:49:18       1 00:49:18
598   HERNET ANDRZEJ SOBIEJUCHY ŻNINSKI KLUB BIEGACZA 1992 M50   00:49:20       1 00:49:20
599   ŁUKASZEWSKI JANUSZ KOZŁOWO   M50     00:49:22     1 00:49:22
600   MALICKI RADOSŁAW ŚWIECIE ANDRZEJ BIEGNIJ WOLNIEJ M30     00:49:23     1 00:49:23
601   TADEJA JAKUB