b5f656ae72a9bbad9f437cf92bfe04d0.jpg
9a3fb700a57a3ab66836aaa3a796cda4.jpg
26ea477dd1af49e952367772dcf9222b.jpg
d1d3bff037e761f93f7f1ddd793d5be3.jpg
Aktualności
Super User

Konkurs bateriowy jest to konkurs, który zaliczamy do konkurów ekologicznych w trakcie trwania zawodów sportowych w cyklu Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego 2017. Konkurs ten ma na celu promowanie działań wskazanych w programach ochrony środowiska.

regulamin

 

 

 

 

 

Regulamin konkursu

EcoRunner 2017

promocja postaw proekologicznych wśród uczestników i mieszkańców miejscowości, gdzie odbywają się zawody sportowe zaliczone do cyklu Województwa Kujawsko-Pomorskiego

regulamin

 

 

Konkurs EcoRunner to konkurs organizowany od 2015 roku, który ma na celu kształtowanie proekologicznych postaw, wśród uczestników i mieszkańców miejscowości, gdzie odbywają się zawody sportowe zaliczone do cyklu Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Podstawowym zadaniem konkursów ekologicznych jest włączenie zawodników do aktywnego udziału w inicjatywach związanych z ochroną przyrody, zapobieganiu degradacji środowiska naturalnego, a także wzbudzenie refleksji, że to w jak czystym środowisku żyjemy, zależy od nas.

Konkursy są jedną z form edukacji ekologicznej. Przez swój udział w konkursach zawodnicy wykazują swoje aktywne podejście do ochrony środowiska, chcą zdobywać i pogłębiać wiedzę związana z przyrodą, z najpiękniejszymi, naturalnymi atrakcjami naszego województwa, a także ze zdrowym stylem życia.

Konkursy ekologiczne cieszą się dużym powodzeniem ze względu na atrakcyjne nagrody, ale i nie tylko. Dużą rolę odgrywa tu przede wszystkim chęć podejmowania działań na rzecz ochrony środowiska, zdobycia wiedzy a także sama rywalizacja, która budzi wiele entuzjazmu i mobilizuje uczestników do zwrócenia uwagi na ważne problemy regionalne i globalne.

W ramach konkursu Ecorunner organizowane są:

- konkurs ekologiczny - regulamin

- konkurs „Baterie zbieramy- środowisko oczyszczamy” - regulamin

- konkurs „ekopisanie” - regulamin

Ogłaszamy nabór ofert od organizatorów biegów do cyklu Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego na rok 2017.

Zanim ogłosimy nabór na biegi do cyklu Grand Prix o mistrzostwo województwa Kujawsko – Pomorskiego w roku 2017 kilka słów na podsumowanie tegorocznego cyklu.

Ten sezon należał wśród pań zdecydowanie do Marty Szenk, która pokonała rywalki we wszystkich biegach, w których startowała.

Walka o podium wśród pań trwała do ostatniej sekundy biegu w Gniewkowie (dosłownie!).

Strona 1 z 25

Zdrowo Zabiegani

Facebook GP

c    

Nadleśnictwo Gniewkowo