b5f656ae72a9bbad9f437cf92bfe04d0.jpg
9a3fb700a57a3ab66836aaa3a796cda4.jpg
26ea477dd1af49e952367772dcf9222b.jpg
d1d3bff037e761f93f7f1ddd793d5be3.jpg
Aktualności
Marcin Gralak

Bydgoszcz Team

Krzysztof Kułakowski - kapitan

Agata Tomczyk

Przemysław Ślusarski

Wojciech Lutowski

Maciej Maćkowski

Bartosz Kryske

Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniewkowo

 1 MAŁGORZATA LEWANDOWSKA 

 2 EMILIA DOBRUCHOWSKA 

 3 EWA OLSZEWSKA

 4 MAGDALENA BIERNAT

 5 JOLANTA TKACZUK 

 

1 EDMUND DŁONIAK 

 2 ZBIGNIEW MACIEJEWSKI 

 3 ARTUR WOŹNIAK

 4 ADAM BANASZAK 

 5 TOMASZ KUBIAK 

 6 RAFAŁ MOKRZYCKI  

 7 MARCIN GRALAK 

 8 PIOTR DZIEDZIC

 9 RAFAŁ OLSZEWSKI 

 10 PIOTR TOMASIK    KAPITAN

 11 ADAM SPRINGER  

 12 KAROL POSADY 

 13 WŁADYSŁAW LEWANDOWSKI 

 14 GRZEGORZ GOLA 

15 ALEKSANDER KRĘC

 

 fot. Krzysztof Lewandowski

 

 

 

 

T.S. Opatrunki Toruń

 Anna Arseniuk (kapitan)

 Aneta Majchrzak

 Piotr Majchrzak

 Bartosz Wiligalski

 Robert Kmieciak

 Jarosław Sadowski

 Witold Orcholski

 Krzysztof Górslski

 Paweł Szymandera

 Józef Chmurzyński 

 Radosław Lewandowski

 Wojciech Świderek

 Adam Butrym

 

 

 

 

 

 

 

 

parkrun Toruń

CIESIELSKA Renata
JABŁOŃSKA Magdalena
ROK-SZPALA Sylwia
WIŚNIEWSKA Daniela
BAJEŃSKI Dariusz
CIESIELSKI Jan
CIESIELSKI Maciej
DEREZIŃSKI Daniel
FRĄCZYK Jarosław - kapitan
JABŁOŃSKI Dominik
LIPIŃSKI Krzysztof
LUBISZEWSKI Robert
ŁUCZAK Radosław
SZARWIŃSKI Mariusz
SZPARŁO Łukasz
SZPECIŃSKI Przemysław

 

 

Runcross Rozgarty
 
Agata Malicka
Olga Pela
Nika Tarnowska
Elżbieta Stawarska
Aneta Charyton-Szynkiewicz
Joanna Malinowska
Magdalena Grabarska
Anastazja Wąż
Edyta Dziarkowska
Ryszard Dembkowski
Wojciech Tomaszewski
Miłosz Tomaszewski
Maciej Tomaszewski
Łukasz Kalata
Arkadiusz Rumiński
Michał Malinowski
Sławomir Wąż
Marek Zieliński
Rafał Sobaszkiewicz
Dariusz Samerek
Leszek Barwiński
Michał Gordon
Adam Lubiński
Marek Szynkiewicz
Piotr Boniecki
Damian Kaczmarek
Dariusz Janiszewski
Paweł Kowalski
Jakub Fiszer (kapitan)
 
 
 
 
 
  
TKKF Kolejarz Bydgoszcz
 
1. Dubiela Halina
2. Kujach Agnieszka
3. Łuczak Anna
4. Tarczyńska Marta
5. Angiel Władysław
6. Awiżeń Antoni
7. Bratek Andrzej
8. Fułat Karol
9. Hołtyn Patryk
10. Kośmieja Marcin
11. Kubarski Julian
12. Kwasigroch Krzysztof
13. Lenc Janusz
14. Lenc Sebastian
15. Łuczak Paweł
16. Paszkiet Witold
17. Ratajczyk Przemysław
18. Spychalski Zbigniew
19. Jagieła Jarosław

 

Wznawiamy Konkurs EcoRunner, który organizujemy od 2015 roku, który ma na celu kształtowanie proekologicznych postaw, wśród uczestników i mieszkańców miejscowości, gdzie odbywają się zawody sportowe zaliczone do cyklu Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Czas pomyśleć już o zapisach na kolejną - drugą odsłonę Toyota Jaworski FOUR Colours GRAND PRIX Inowrocław 5 KM i 10 KM czyli BLUE RUN który odbędzie się 30 czerwca 2019 roku. Przedstawiamy Wam kilka ciekawostek i informacji dotyczących zarówno imprezy czerwcowej jak i całego cyklu.

Tak, tak, to już dziesiąty raz, 26 października przez Bory Tucholskie, przebiegać będzie kilkuset zawodników w jubileuszowym X BIEGU ŚW. HUBERTA. Ten szczególny bieg, łączący w sobie tak wiele elementów powiązanych z leśnictwem, myślistwem, i w końcu ze stolicą Borów Tucholskich – Tucholą, rozgrywany na koniec sezonu biegowego, może być dla niejednego biegacza ukoronowaniem całego biegowego sezonu.

Termin:26 października 2019

Miejsce: Tuchola – Woziwoda – Gołąbek.

Godzina: Start ostry do biegu o godz. 12 00, na trasie Woziwoda – Gołąbek.

Trasa: nie posiada atestu PZLA - nawierzchnia 11 km leśne drogi utwardzone, 3 km nawierzchnia asfaltowa, 1 km nawierzchnia polbrukowa.

Biuro zawodów: Hala Sportowa Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tucholi, ul. Warszawska 17 w godz. 7 30 – 10 30.

Dystans: 15 km

Zapisy: KLIK

Lista startowa: KLIK

Zgłoszenia: do 23 października 2019 23:59

Opłata startowa

2019.04.26 - 2019.07.31

Bieg 15 km 30.00 PLN
Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) 25.00 PLN
Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) 20.00 PLN
Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) 0.00 PLN
Bieg 15 km (osoby 70 +) 0.00 PLN

 

2019.08.01 - 2019.09.30

Bieg 15 km 40.00 PLN
Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) 35.00 PLN
Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) 30.00 PLN
Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) 0.00 PLN
Bieg 15 km (osoby 70 +) 0.00 PLN

 

2019.10.01 - 2019.10.23

Bieg 15 km 50.00 PLN
Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) 45.00 PLN
Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) 40.00 PLN
Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) 0.00 PLN
Bieg 15 km (osoby 70 +) 0.00 PLN

Opłata w miejscu wydarzenia. (Liczba zawodników jest ograniczona do 500 opłaconych)

2019.10.26 - 2019.10.26

Bieg 15 km 100.00 PLN
Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) 95.00 PLN
Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) 90.00 PLN
Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) 0.00 PLN
Bieg 15 km (osoby 70 +) 0.00 PLN

Limit zawodników: 500

RegulaminKLIK

Wyniki biegu:

Strona www: www.osirtuchola.pl 

Kontakt: 

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00, tel./fax: 52 3345511 mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

DYREKTOR BIEGU: 
Janusz Zawadzinski 
tel. 608 416 763 
e – mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KIEROWNIK ds. ORGANIZACYJNYCH:
Dariusz Siciński
tel. 508 072 444
e – mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Zdrowo Zabiegani

Facebook GP

c    

Nadleśnictwo Gniewkowo