b5f656ae72a9bbad9f437cf92bfe04d0.jpg
9a3fb700a57a3ab66836aaa3a796cda4.jpg
26ea477dd1af49e952367772dcf9222b.jpg
d1d3bff037e761f93f7f1ddd793d5be3.jpg
Klasyfikacja Ecoruner 2019

Ecoruner 2019

(0 głosów)
Napisał 
on 03/09/2019

 Klasyfikacja Ecoruner 2019 

LP INIĘ I NAZWISKO UNISŁAW INOWROCŁAW RYPIN LUBIEWO LIPNO TUCHOLA Razem msc. w klasyfikacji GP
1 TOMASZ KUBIAK 4 4 4 4 4   20 34
2 ROBERT KMIECIAK 4 4 4 4 4   20 37
3 PIOTR TOMASIK 4 4 4 4 4   20 41
4 JERZY NOWAKOWSKI 4 4 4 4 4   20 48
5 JANUSZ TYBUSZEWSKI 4 4 4 4 4   20 121
6 PIOTR JETTER 4 4 4 4 2   18 82
7 ANNA ARSENIUK   4 4 4 4   16 1
8 ALINA PODBIELSKA   4 4 4 4   16 14
9 ROBERT PIWOŃSKI   4 4 4 4   16 92
10 EDMUND DŁONIAK 4 4 4   4   16 114
11 GRZEGORZ GOLA 4 4 4   4   16 123
12 RADOSŁAW LEWANDOWSKI 4 4   4     12  
13 EWA OLSZEWSKA 4 4 4       12  
14 RAFAŁ OLSZEWSKI 4 4 4       12  
15 ZBIGNIEW ROSZAK 4 4 4       12  
16 WITOLD ORCHOLSKI   4   4 4   12  
17 WOJCIECH ŚWIDEREK     4 4 4   12  
18 MACIEJ POPEK 3 4 4       11  
19 JÓZEF CHMURZYŃSKI 4 4         8  
20 PATRYK HOŁTYN 4   4       8  
21 BŁASZKOWSKA ANETA   4     4   8  
22 KRZYSZTOF GÓRALSKI     4   4   8  
23 MAŁGORZATA LEWANDOWSKA 4 2         6  
24 BARTŁOMIEJ ZAWIASIŃSKI 2     4     6  
25 PIOTR KASPRZYK 4 1         5  
26 KRZYSZTOF BIAŁOUS 4           4  
27 DOROTA GAŁUSZKA 4           4  
28 ZBIGNIEW MACIEJEWSKI 4           4  
29 MAGDALENA PAWLAK 4           4  
30 DANUTA STOLARSKA 4           4  
31 JANUSZ STOLARSKI 4           4  
32 MAGDALENA BIERNAT 4           4  
33 STEFAN KAMIŃSKI 4           4  
34 KAROL POSADZY   4         4  
35 BARTOSZ TKACZUK   4         4  
36 MAREK MARCHEWKA   4         4  
37 RAFAŁ MOKRZYCKI     4       4  
38 JAROSŁAW SADOWSKI     4       4  
39 JERZY RUDNIK       4     4  
40 ANTONI AWIZEŃ       4     4  
41 BARTOSZ WILIGARSKI       4     4  
42 KRZYSZTOF GORALSKI       4     4  
43 ADAM BUTRYM         4   4  
44 JERZY FRYDRYCH         4   4  
45 PIOTR WIERZBOWSKI         4   4  
46 DAMIAN CHOJNACKI         4   4  
47 MAREK MELAK         4   4  
48 GRAŻYNA TOBOLSKA 3           3  
49 ALICJA DYCZKO 3           3  
50 KRZYSZTOF BUKOWSKI   3         3  

Uwaga: Zawodnicy którzy uzyskali te same ilości punktów o kolejności miejsc w konkursie decyduje pozycja w cyklu Grand Prix, a w drugiej kolejności miejsce w ostatnim biegu cyklu. 

    

Nadleśnictwo Gniewkowo