66 pań walczy o mistrzostwo województwa

(0 głosów)
Napisał
on 08/08/2017

Za nami już siedem mistrzowskich biegów. W rywalizacji pozostało 66 pań, które ukończyły co najmniej 2 biegi cyklu. W tymczasowej klasyfikacji, jako pierwsze znalazły się te panie, które ukończyły co najmniej połowę biegów. Wciąż prowadzi Andżelika Dzięgiel z GKS Fabianki, która ma w tej chwili siedem sekund przewagi nad Anną Arseniuk z TS Opatrunki Toruń.

Trzy minuty dalej biegnie kobieca liderka KM Truchcik Łubianka Paulina Surmacewicz, a jeszcze minutę dalej Anna Blachowska. Justyna Szczutkowska z TG Sokół Gniewkowo jest w tej chwili piąta ale szósta Agata Malicka z Parkrun Toruń traci do niej zaledwie 16 sekund. W świetnej formie jest też siódma Jolanta Gurna z TKKF Kolejarz Bydgoszcz, obok Justyny Szczutkowskiej najbardziej doświadczona zawodniczka w stawce. Około 44 minut biega ósma Marlena Lewandowska. Pierwszą dziesiątkę uzupełniają biegające dwie minuty wolniej Ola Witczak i Elżbieta Stawarska. Na słabszą formę pierwszej dziesiątki czekają będące tuż za grupą liderek Karolina Dąbrowska z kujawsko-pomorskie.pl oraz Alina Podbielska. Marzena Raniszewska z Packman Team ukończyła trzy biegi i mimo dobrego czasu zajmuje na razie dopiero 26 pozycję. Wśród kobiet, które ukończyły dwa biegi, trzy panie mają czasy, dzięki którym mogłyby się znaleźć w pierwszej dziesiątce mistrzostw - musiałyby jednak wziąć udział we wszystkich biegach do końca cyklu - są to Karina Szymańska, Wioletta Palacz oraz Natalia Strzelecka.