• Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Jesienne biegi wskażą mistrza województwa

(0 głosów)
Napisał 
on 01/09/2017

242 mężczyzn pozostało w grze o mistrzostwo województwa. Ponad stu z nich ma już ukończone co najmniej cztery biegi i ich sytuacja jest najlepsza przed ostatnimi, jesiennymi, biegami cyklu.Bezapelacyjnym liderem jest Zbigniew Kledzik, który wyprzedza Kamila Poczwardowskiego z GKS Fabianki i Bartosza Wiligalskiego z KM Truchcik Łubianka.

Więc żeby stanąć na podium trzebaby było biegać 10 km poniżej 34 minut. Czwarty jest Maciej Tomaszewski również z Truchcika, piąty Bartosz Kryske, a szósty Piotr Wiśniewski ponownie z GKS Fabianki. Cała trójka biega poniżej 35 minut. Siódmy biegnie Klaudiusz Walendziak z Packman Team - niewiele ponad 35 minut, a za nim grupa zawodników z czasami poniżej 37 minut. Ósmy jest Łukasz Kalata z KM Truchcik Łubianka, dziewiąty Zbigniew Górczyński z Fabianek, a na miejscach dziesiątym i jedenastym dwóch biegaczy TKKF Kolejarz Bydgoszcz - Jarosław Jagieła i Grzegorz Maczyński. By znaleźć się w gronie zwycięzców i nagradzanych w mistrzostwach w najważniejszej kategorii Open trzeba w tym roku biegać poniżej 38 minut. Ten warunek spełnili w kolejności Piotr Sztolcman z Fabianek, dwaj biegacze z TG Sokół Gniewkowo - Rafał Mokrzycki i Marcin Gralak oraz piętnasty Mariusz Kryske.

Spośród biegaczy, którzy ukończyli trzy biegi należy zwrócić uwagę na Damiana Kłopotka z Packmana, Łukasza Zimmera z Truchcika oraz Mariusza Ziółkowskiego również z Packmana, którzy biegają odpowiednio poniżej 34, 35 i 36 minut i jeśli będą biegali systematycznie to wciąż mają szansę zawalczyć o mistrzostwo.Andrzej Rogiewicz z Packmana ma świetną średnią, jednak biegał dotychczas tylko dwukrotnie i musi pobiec we wszystkich biegach jakie pozostały - by zostać sklasyfikowanym.

 

Zobacz ranking - KLIK

Galeria

Zdrowo Zabiegani

Facebook GP