• Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Jesienne biegi wskażą mistrza województwa

(0 głosów)
Napisał 
on 01/09/2017

242 mężczyzn pozostało w grze o mistrzostwo województwa. Ponad stu z nich ma już ukończone co najmniej cztery biegi i ich sytuacja jest najlepsza przed ostatnimi, jesiennymi, biegami cyklu.Bezapelacyjnym liderem jest Zbigniew Kledzik, który wyprzedza Kamila Poczwardowskiego z GKS Fabianki i Bartosza Wiligalskiego z KM Truchcik Łubianka.

Więc żeby stanąć na podium trzebaby było biegać 10 km poniżej 34 minut. Czwarty jest Maciej Tomaszewski również z Truchcika, piąty Bartosz Kryske, a szósty Piotr Wiśniewski ponownie z GKS Fabianki. Cała trójka biega poniżej 35 minut. Siódmy biegnie Klaudiusz Walendziak z Packman Team - niewiele ponad 35 minut, a za nim grupa zawodników z czasami poniżej 37 minut. Ósmy jest Łukasz Kalata z KM Truchcik Łubianka, dziewiąty Zbigniew Górczyński z Fabianek, a na miejscach dziesiątym i jedenastym dwóch biegaczy TKKF Kolejarz Bydgoszcz - Jarosław Jagieła i Grzegorz Maczyński. By znaleźć się w gronie zwycięzców i nagradzanych w mistrzostwach w najważniejszej kategorii Open trzeba w tym roku biegać poniżej 38 minut. Ten warunek spełnili w kolejności Piotr Sztolcman z Fabianek, dwaj biegacze z TG Sokół Gniewkowo - Rafał Mokrzycki i Marcin Gralak oraz piętnasty Mariusz Kryske.

Spośród biegaczy, którzy ukończyli trzy biegi należy zwrócić uwagę na Damiana Kłopotka z Packmana, Łukasza Zimmera z Truchcika oraz Mariusza Ziółkowskiego również z Packmana, którzy biegają odpowiednio poniżej 34, 35 i 36 minut i jeśli będą biegali systematycznie to wciąż mają szansę zawalczyć o mistrzostwo.Andrzej Rogiewicz z Packmana ma świetną średnią, jednak biegał dotychczas tylko dwukrotnie i musi pobiec we wszystkich biegach jakie pozostały - by zostać sklasyfikowanym.

 

Zobacz ranking - KLIK

            Znalezione obrazy dla zapytania logo mpo toruń 2017     Znalezione obrazy dla zapytania logo word toruńZnalezione obrazy dla zapytania edf LOGO torunZnalezione obrazy dla zapytania INOFAMA LOGOZnalezione obrazy dla zapytania SOLINO LOGO